Versace Versace Woman - woda perfumowana 100 ml

Marka: Versace Nr katalogowy: 100002336271
Versace Versace Woman - woda perfumowana 100 ml

Sprzedaż partnerska

Versace Versace Woman - woda perfumowana 100 ml

Versace Woman jest bardzo gustowny i uwodzicielski zapach dla współczesnej kobiety z poczuciem piękna. Bogaty aromat i doskonały dla większości okazjach. Noś go w ciągu dnia lub wieczorem, i zawsze będzie wielki razem przyciągają uwagę całego! Zapach został uruchomiony w 2000 roku. . Pełny opis

133

133 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Versace Woman jest bardzo gustowny i uwodzicielski zapach dla współczesnej kobiety z poczuciem piękna. Bogaty aromat i doskonały dla większości okazjach. Noś go w ciągu dnia lub wieczorem, i zawsze będzie wielki razem przyciągają uwagę całego!

Zapach został uruchomiony w 2000 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca drzewny