Adidas Victory League - woda po goleniu 100 ml

Marka: Adidas Nr katalogowy: 100002363982
Adidas Victory League - woda po goleniu 100 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 15.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Adidas Victory League - woda po goleniu 100 ml

Adidas Victory League to wyrafinowany zapach dla wiarygodnego człowieka, który wierzy w indywidualne osiągnięcia, a także wie, że wysiłek prowadzi do zwycięstwa. Pełny opis

16

16 zł z VAT 26 zł, oszczędzasz 10 zł (38 %)
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Adidas Victory League to wyrafinowany zapach dla wiarygodnego człowieka, który wierzy w indywidualne osiągnięcia, a także wie, że wysiłek prowadzi do zwycięstwa. Świeżość aromatyczne nuty bergamotki, bazylii i świeżo skoszonej trawy wynika z Owocowo-korzenny aromat z nutami serca lawendy, cynamonu i gruszek. Wyjątkowy charakter podkreślają eleganckie aromaty zmysłowe i męskie akcenty cedrowego, wanilii i piżma.

Zapach został uruchomiony w 2006 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda po goleniu
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca drzewny