Lacoste Woda perfumowana Lacoste Pour Elle L.12.12 Elegant - EDT 50 ml

Marka: Lacoste Nr katalogowy: 100002339100
Lacoste Woda perfumowana Lacoste Pour Elle L.12.12 Elegant - EDT 50 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 15.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Lacoste Woda perfumowana Lacoste Pour Elle L.12.12 Elegant - EDT 50 ml

Eau De Lacoste L. 12. 12 Pour Elle Elegant przypomina klasyczny zapach dla kobiet pewnych siebie, zawsze świeżych i eleganckich. Kompozycja zaczyna się od cytrusów, kasji i różanej papryki. Serce zawiera mimozę, która zapewnia miękkość i kobiecość, a także fiolet i lilia dolin. Pełny opis

118

118 zł z VAT 135 zł, oszczędzasz 17 zł (12 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Elegant przypomina klasyczny zapach dla kobiet pewnych siebie, zawsze świeżych i eleganckich. Kompozycja zaczyna się od cytrusów, kasji i różanej papryki. Serce zawiera mimozę, która zapewnia miękkość i kobiecość, a także fiolet i lilia dolin. U podstawy wetiwer tworzy ciepłą zmysłowość i sygnaturę zapachu, uzupełnioną nutami wanilii i rewolweru.

Ten kwiatowo-drzewny zapach powstał w 2015 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 50 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca drzewny