Mexx Woman - woda perfumowana 40 ml

Marka: Mexx Nr katalogowy: 100002356951
Mexx Woman - woda perfumowana 40 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Mexx Woman - woda perfumowana 40 ml

Kobieta zapach przeznaczony jest decydujące i rozrywkowe kobiety, które są pewne, ich styl życia i są inspiracją dla ich otoczenia. Dla spontanicznych pewnych siebie mężczyzn, którzy mogą cieszyć się każdą chwilą swojego życia, zawsze szuka czegoś szczególnego, nie tracąc poczucie rzeczywistości. Pełny opis

56

56 zł z VAT 93 zł, oszczędzasz 37 zł (39 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kobieta zapach przeznaczony jest decydujące i rozrywkowe kobiety, które są pewne, ich styl życia i są inspiracją dla ich otoczenia. Dla spontanicznych pewnych siebie mężczyzn, którzy mogą cieszyć się każdą chwilą swojego życia, zawsze szuka czegoś szczególnego, nie tracąc poczucie rzeczywistości. Być inspirowane przez optymistycznym nastroju, który wydziela woń siebie. Daj się skusić mile zaraźliwych elementy zapachy, które wywołują w was ciepłe uczucie satysfakcji, radości i śmiechu.

Zapach został uruchomiony w 2000 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 40 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa cytrusowy
Nuta uzupełniająca słodki