Dunhill Icon - woda perfumowana
157 zł 151 zł

Aromatyczny, drzewny zapach dla mężczyzn, który rozbudza pasję w każdej kobiety – jest to marka Dunhill Ikona. Wprowadzenie wprowadza bergamotka, neroli, czarny pieprz i petitgrain.

Dunhill 51.3 N - woda toaletowa
84 zł

51,3 N jest bardziej męski zapach Dunhill którego nazwa reprezentuje szerokości Londynu. Przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy pragną ekscytującą przygodę. Męski zapach Dunhill 51. 3 N jest pełne obietnic i niewypowiedzianych życzeń. Zapach został uruchomiony w 2009 roku. .

Dunhill Desire Silver - woda toaletowa
93 zł

Pragnienie Silver – jest to męskie perfumy marki Dunhill wprowadzony nowy produkt w 2015 roku zapachu cytrusowym zalesiona pełen świeżości i tonów wodnych. Idealne nie tylko na gorące letnie dni, ale można używać go niemal przez cały rok. Zanurz się w swoich znakomitych dźwięków!.

Dunhill D - woda toaletowa
77 zł

Męska woń Dunhill D został wprowadzony w 1996 roku Manly składu otwiera z nutami owocowymi, co dodaje odrobinę pikanterii. Mellow kwiat jest stopniowo miesza się z ciepłym dotykiem drewna i słodkiej wanilii. Skład wzbogaca zapach ambry, cedru i mchu dębowego. .

Dunhill Desire Black - woda toaletowa
104 zł 92 zł

W 2014 roku ujrzał światło zapach zwany pożądaniem Czarnego. Ten szyprowej orientalny zapach dla mężczyzn rozpoczyna się nutami grejpfruta, czarnego pieprzu i bergamotki. Następnie słowo róż kłód, cyprysu i szafranem i wreszcie podkreślić zapach bursztynu, wetiweru i kadzidło. .

Dunhill Desire Blue - woda toaletowa
84 zł

Zapach pokoju. Ten zapach jest za mądry, inteligentny i aktywnego człowieka, który nade wszystko cenią swoje wewnętrzne prawdy i wartości duchowych. Mężczyźni, którzy myślą o życiu i świecie, w głębi i zawsze szuka równowagi między ich dusz, ich pragnienia i życia.

Dunhill Desire For A Man - woda toaletowa
112 zł

Dunhill Pragnienie to doskonały obraz człowieka, który szuka świeżej i indywidualnym podejściem do życia. Potrafi poruszać się zarówno w świecie biznesu, a na ulicach nocnych.

Dunhill Icon - EDP 50 ml + sprchový gel 90 ml
127 zł 117 zł

Aromatyczny, drzewny zapach dla mężczyzn, który budzi pasję w każdej kobiecie – to Ikona Dunhill . Wprowadzenie wprowadzi bergamotkę, neroli, czarny pieprz i petitgrain.