Znaleziono: 12

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

Dunhill D - woda toaletowa
75 zł

Męska woń Dunhill D został wprowadzony w 1996 roku Manly składu otwiera z nutami owocowymi, co dodaje odrobinę pikanterii. Mellow kwiat jest stopniowo miesza się z ciepłym dotykiem drewna i słodkiej wanilii. Skład wzbogaca zapach ambry, cedru i mchu dębowego. .


Dunhill Desire Blue - woda toaletowa
84 zł

Zapach pokoju. Ten zapach jest za mądry, inteligentny i aktywnego człowieka, który nade wszystko cenią swoje wewnętrzne prawdy i wartości duchowych. Mężczyźni, którzy myślą o życiu i świecie, w głębi i zawsze szuka równowagi między ich dusz, ich pragnienia i życia.


Dunhill Desire For A Man - woda toaletowa
93 zł

Dunhill Pragnienie to doskonały obraz człowieka, który szuka świeżej i indywidualnym podejściem do życia. Potrafi poruszać się zarówno w świecie biznesu, a na ulicach nocnych.


Dunhill Icon - EDP 50 ml + sprchový gel 90 ml
156 zł

Aromatyczny, drzewny zapach dla mężczyzn, który budzi pasję w każdej kobiecie – to Ikona Dunhill . Wprowadzenie wprowadzi bergamotkę, neroli, czarny pieprz i petitgrain.


Dunhill Icon  - woda perfumowana
151 zł

Aromatyczny, drzewny zapach dla mężczyzn, który rozbudza pasję w każdej kobiety – jest to marka Dunhill Ikona. Wprowadzenie wprowadza bergamotka, neroli, czarny pieprz i petitgrain.