Znaleziono: 4

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

Gabriela Sabatini - woda toaletowa
51 zł

Kwiatowo-drzewny zapach od Gabriela Sabatini. Kobieta, która nosi ten zapach jest w każdej chwili jest unikalny, atrakcyjny i pewny siebie. Przeżyj niepowtarzalną zapach, który przyciągnie ich nieodpartą kobiecością. Zapach został uruchomiony w 1989 roku. .


Gabriela Sabatini Happy Life - woda toaletowa
61 zł

Happy Life jest radosne dźwięki kombinowane kwiatowe, świeże bergamotki i soczystej brzoskwini. Zapach celebruje radość życia i naturalne piękno kobiety. Przyciągnęły głównie charyzmatyczni i nowoczesne kobiety interesują się modą i urodą. .


Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night - woda toaletowa
34 zł

Promocja

woda toaletowa Pani Gabriela Night to nowy zapach dla 2014 przez Gabriela Sabatini, która opiera się na oryginalnym wody toaletowej Pani Gabriela z 2013. Jest to młodzieńczy zapach, że ich energia i wolność okazji radosnego ducha dziewcząt w pasji nocy. .


Gabriela Sabatini Miss Gabriela - woda toaletowa
49 zł

Gabriela Sabatini pochodzi z niesamowitym zapachem Gabriela Sabatini Gabriela panną. Ten młodzieńczy, kobiecy zapach jest idealny na podkreślenie naturalnych charyzmę kobiet. „Żywy, wesoły i żywy zapach, który pozostawia naturalnie wyróżniać,” mówi Gabriela Sabatini.