Jennifer Lopez Still - woda perfumowana
114 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Still Jennifer Lopez to zapach, który oddaje uczucia kobiety, która próbuje znaleźć swoją własną jaźń. Zaskakujące i wibracyjny ton sake uzupełnieniem pikantny biały pieprz, mandarynka musujących i naturalny aromat herbaty Earl Grey.


Jennifer Lopez Glow By JLo - woda toaletowa
60 zł

Zapach, który przypomina o czasach, kiedy pochodzą z prysznicem. Pachną jak czyste i gładkie jak świeżych białych róż. I jak sexy jak Jennifer Lopez. Butelka jest tak sexy nagie kobiece ciało błyszczy jak kolor gołej skóry. Biżuteria na butelce są inspirowane przez charakterystyczny styl Jlo.


Jennifer Lopez Glow After Dark - woda toaletowa
75 zł

Glow After Dark zapach jest zmysłowy, świeży i seksowny jak Jennifer siebie. Jego stosowania bezpośrednio słyszysz muzykę, jak płynąć w żyłach. Zainspirowany poczucie, gdzie jesteś w klubie z przyjaciółmi, świętować i cieszyć się życiem nocnym.


Jennifer Lopez Live Luxe - woda perfumowana
82 zł

Miłość do rytmu, ruchu i absolutny luksus był inspiracją do stworzenia tego zapachu. „Żyj luxe”, mówi Jenifer „chwyta chwile, kiedy czuję się całkowicie wchłonięta przez ich pasji do tańca, to moment absolutnej euforii i doskonałe, nieskrępowaną radością.