Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop - woda toaletowa
88 zł

W 2012 roku marka wprowadziła na rynek zapach Jesus Del Pozo Halloween dla kobiet niebieski kropli. Ta kwiatowo-orientalny zapach łączy w sobie nuty cytrusowe-owocowy we wstępie, serce znajduje się na końcu kwiatów i zapachem cynamonu, przyprawy stacjonarnej, bursztynu i piżma.


Jesus Del Pozo Halloween - woda toaletowa
58 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uwodzicielska i magiczne perfum jest jak Halloween węchowej Love Potion, którego głównymi składnikami nie ulotnienie jako zwykły zapach, ale strzały Fantasy Hit sercach ofiar.


Jesus Del Pozo Halloween Fleur - woda toaletowa
80 zł

W 2013 roku marka wprowadziła Jesus Del Pozo Woda toaletowa dla dziewcząt i kobiet Halloween Fleur. Ten zmysłowy zapach jest pełen wyjątkowych dźwięków, które są połączone w mistrzowski sposób, aby ten zapach wyróżnia się najbardziej. Daj się wciągnąć w jej głosie. .


Jesus Del Pozo Halloween Kiss - EDT-43%
66 zł

37 zł

Promocja

House Jesus Del Pozo wprowadza kolejne perfumy w wielu interesujących zapachach Halloween. Romantyczna i bardziej wrażliwa wersja swoich poprzedników, zatytułowana Halloween Kiss, została wprowadzona w 2008 roku.


Jesus Del Pozo Halloween Man - EDT
55 zł

Halloween Man to orientalne, drzewne perfumy dla mężczyzn, którzy nie boją się niczego. Charakterystyka: mocna, świeża, słodka, ciepła i urocza. Zaleca się go stosować szczególnie w miesiącach jesiennych i zimowych. Rozpoczęty po raz pierwszy w 2012 roku. .


Jesus Del Pozo Halloween Tattoo Woman - EDT-5%
56 zł

53 zł

Promocja

Halloween Tattoo Woman to kwiatowy-owocowy zapach dla kobiet wprowadzony na rynek w 2015 roku. Głowa zawiera niezwykłe połączenie gruszki, czerwonej papryki, piňakolády i gruszki. W sercu poczujesz gardenię, jaśmin i czarną różę uzupełnione solą morską.


Jesus Del Pozo Ambar - woda toaletowa
42 zł

Ambar Jesus Del Pozo jest orientalny kwiatowy zapach dla kobiet. W pierwszej fazie rozvoní mandarynki połączeniu z kardamonu i bergamotki. Serce ma zapach kwiatów w formie irysów, piwonii i herbaty. W ostatnim etapie rozwijają się nuty bursztynowe, piołun i Virginia cedru.