Kneipp Zestaw kąpieli soli Pampering 4 x 60 g

Marka: Kneipp Nr katalogowy: 100002396569
Kneipp Zestaw kąpieli soli Pampering 4 x 60 g

Sprzedaż partnerska

Kneipp Zestaw kąpieli soli Pampering 4 x 60 g

W specjalnym zestawie znajdziemy 4 różne rodzaje soli do kąpieli. Sole prezent owinięty i doskonale nadaje się jako prezent dla swoich bliskich. Pełny opis

24

24 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

W specjalnym zestawie znajdziemy 4 różne rodzaje soli do kąpieli. Sole prezent owinięty i doskonale nadaje się jako prezent dla swoich bliskich.

W skład zestawu wchodzi:

  • Cytryna sól do kąpieli i słonecznika
  • sól do kąpieli czerwony mak i konopie
  • Melissa sól do kąpieli
  • sól do kąpieli i granat Amaranth
Jak korzystać:

Pozostawić sól rozpuszcza się w ciepłej wodzie. Temperatura wody powinna wynosić około 36–38 ° C, a kąpiel powinna 15–20 minut. Po kąpieli Nedra skóry ręcznikiem łagodnie osusza i 30 min. Reszta. Kneipp sole do kąpieli kąpiel zamienia.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%