Sefiros Relaks sól do kąpieli ocean (Original Dead Sea Salt Bath) 500 g

Marka: Sefiros Nr katalogowy: 100002391250
Sefiros Relaks sól do kąpieli ocean (Original Dead Sea Salt Bath) 500 g

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 16.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Sefiros Relaks sól do kąpieli ocean (Original Dead Sea Salt Bath) 500 g

Sól do kąpieli z Morza Martwego zawiera dużą ilość minerałów, które mają korzystny wpływ na ciało i duszę. Każdy z tych składników mineralnych odgrywa ważną rolę w metabolizmie komórkowym i ma korzystny wpływ na regenerację skóry. Pełny opis

13

13 zł z VAT 19 zł, oszczędzasz 6 zł (31 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :17.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Sól do kąpieli z Morza Martwego zawiera dużą ilość minerałów, które mają korzystny wpływ na ciało i duszę. Każdy z tych składników mineralnych odgrywa ważną rolę w metabolizmie komórkowym i ma korzystny wpływ na regenerację skóry. Cieszyć się przyjemną kąpiel o zapachu nieokiełznanej oceanu!

Piękno podkreśla minerały z popularnych marek Sefiros przynosi Morza Martwego i wszystkie jego korzystny wpływ na skórę bezpośrednio do łazienki! Cieszyć się doskonale nawilżona i wygładzają skórę ze względu na unikalną kompozycję substancji czynnych o wysokim minerałów odżywczych.

składniki aktywne

 • czysta sól z Morza Martwego,
 • Minerały z Morza Martwego,
 • olejki eteryczne.

Efekty:

 • regeneruje i oczyszcza skórę.
 • To przywraca miękkość i elastyczność,
 • zmniejsza napięcie mięśni
 • łagodzi ból pleców.

cechy:

 • Wykonane w Izraelu
 • Nie testowane na zwierzętach
 • Zalecany przez dermatologów,
 • Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.
Dlaczego kochamy Morza Martwego?

Morze Martwe jest unikalnym zjawiskiem naturalnym położony między Izraelem a Jordanią. Znajduje się on 420 metrów poniżej powierzchni oceanu światowego i stanowi najniżej leżącego otwarte miejsce na powierzchni Ziemi. Teraz, pozycja ta zapewnia wodę z Morza Martwego unikalnych właściwości, które, choć ze względu na wysoki odsetek soli nie nadają się do życia morskiego (stąd nazwa Morza Martwego), ale wykazano niezrównane efekty w pielęgnacji skóry.

Kąpiel w Morzu Martwym zapewnia gładką i doskonale nawilżona skóra, która nie jest w świecie kosmetyków żadnych wiadomości. Wszystkie zalety ty cieszył się między innymi, czy sama Kleopatra.

Martwe wody morskiej zawiera wyjątkowo duże ilości składników odżywczych, minerałów, takie jak chlorek magnezu, bromek sodu, wapnia i potasu. Wyraźnie wygładza i odnawia skórę, pozostawiając ją aksamitnie i nawilżona i pomaga poprawić ogólną jakość skóry. Pozytywnie sprawdzony w leczeniu różnych schorzeń skóry, takich jak trądzik, egzema lub łuszczyca.

Spójrz poniżej na prezentacji wideo r elaxační kąpieli Suli Sefiros ciało Minerals inny smak.

Jak korzystać:

Od 100 do 150 g soli rozpuszcza się w ciepłej wodzie odpocząć przez około 20 minut, a unikać mydła – użycie samoczyszczących nich.

Reflektory:

Spróbuj inne kosmetyki z Morza Martwego, które przynosi Sefiros Piękno podkreśla minerałów ! Martwe produkty morskie zawierają wiele odżywczych składników mineralnych, które sprawiają, gładka i odnowić skórę, pozostawiając ją aksamitnie i nawilżona i generalnie przyczynić się do poprawy jakości skóry. Okazały się one użyteczne w leczeniu różnych schorzeń skóry, takich jak trądzik, egzema lub łuszczyca.

kompozycja:

MARIS SAL (Dead Sea Salt) mogą zawierać: olejku Fragrance (perfumowana), naturalny Food Color


Parametry

Parametry produktu %1% %2%