Kneipp Sól do kąpieli Lavender sen (objętość 60 g)

Marka: Kneipp Nr katalogowy: 100002398871

Sprzedaż partnerska

Kneipp Sól do kąpieli Lavender sen (objętość 60 g)

Na odpoczynek i relaks po dniu pełnym stresu i gwaru. sól termiczna wydobywane w kopalniach podziemnych w Niemczech ponad 250 milionów lat. Produktów sole kąpielowe Kneipp® występuje w takiej objętości stężonego (98%), że ma taki sam skutek, jak gdybyś był w powietrzu morskim. Pełny opis

7

7 zł z VAT

Nr katalogowy: 100002398871

Pełny opis

Opis produktu

Na odpoczynek i relaks po dniu pełnym stresu i gwaru. sól termiczna wydobywane w kopalniach podziemnych w Niemczech ponad 250 milionów lat. Produktów sole kąpielowe Kneipp® występuje w takiej objętości stężonego (98%), że ma taki sam skutek, jak gdybyś był w powietrzu morskim. Jego właściwości korzystny wpływ na zdrowie człowieka znane są już od czasów średniowiecza. sole do kąpieli Kneippa zawierają cenne olejki eteryczne z roślin leczniczych i naturalnych olejów tłoczonych na zimno.

składniki aktywne

  • Lawenda – pomaga przywrócić wewnętrzny spokój i ciszę.

Efekty:

  • uspokaja cały organizm
  • zmiękcza i regeneruje delikatną i wrażliwą skórę.
  • rozluźnia zmęczone mięśnie.
Jak korzystać:

Pozostawić sól rozpuszcza się w ciepłej wodzie.

Reflektory:

Ciesz się doskonałą kąpiel! Marka Kneipp oferuje oleje , pianek i tabletki kąpieli .

kompozycja: Chlorek sodu, Polysorbate 20, Linalool, Zapach, Lavandula Angustifolia ( Lavender ) Olej, Lavandula Hybrida Oil, Lavandula Angustifolia ( Lavender ) Wyciąg, Lavandula Latifolia ( Lavender ) Olej, Lavandula HybridaExtract, kamfora, limonen, węglan sodu, sód metylowy oleoil taurynian, Aqua ( Water ), Tokoferol, CI 28440.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Pojemność 60 g