Loreal Professionnel Tecni.Art Wild Stylers (Rebel Push-Up) 250 ml
52 zł 47 zł

Tecni. Art Wild Stylers włosów Tecni. Art Wild Stylers jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów bez objętości. Doskonale utrwala włosy, nadając im mega objętość od nasady aż po same końce. Mikropianka w piance to absolutna innowacja: trwała jak proszek i miękka jak pianka.

Alcina Extra Strong (Modeling Mousse)
47 zł

Extra Strong utwardzacz piankowy jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, zapewniając wyjątkowo mocne wzmocnienie. Nadaje się szczególnie do tworzenia kreatywnych dmuchanych fryzur i do mocowania falistych włosów. Włosy nadają połysk, objętość, elastyczność i mocną jędrność.

Amika Plus Size (Perfect Body Mousse)
38 zł

Pianka do włosów Plus Size wzmacnia włosy, zapewniając im pełniejszy wygląd. Ta pianka przygotowuje włosy do dalszej stylizacji i chroni je przed wilgocią. Daje włosom elastyczne utrwalenie. .

Aveda Control Force (Firm Hold Hair Spray) 300 ml
114 zł

Utwardzacz rozpryskowy Control Force zapewnia długotrwałą ochronę przed wilgocią z silnym utrwaleniem przez 24 godziny. Szybkoschnąca i nieprzywierająca formuła ma przyjemny zapach i nadaje piękny połysk. Chroni włosy przed wpływami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV.

Aveda Phomollient ( Styling Foam) 50 ml
40 zł

Pianka do Styling do włosów cienkich i średnich z utrwalaniem od lekkiego do średniego. Zwiększa objętość włosów od nasady i nadaje im wyjątkowy połysk.

Lee Stafford Utwardzacz piany CoCo LoCo ( Coconut Mousse) 200 ml
35 zł

Utwardzacz pianki CoCo LoCo utrwala fryzurę, aby była idealna tak długo, jak to możliwe. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, szczególnie do włosów matowych i delikatnych, co nadaje im intensywną objętość. Pokochasz jego długotrwały efekt i przyjemny aromat kokosowy!.