Husky karimata Foal 1,2
65 zł

DNI MALL – Zniżka 20% z kodem MDHPL12 (ważny do 21.07.2019 lub wyczerpania zapasów)!
Karimata Foal 1,2 wykonana z EVA specjalna dla ekstremalnych warunkach. Posiada doskonałe właściwości izolacyjne. Doskona na wyprawe górskie.

Yate Karimata dwuwartswowa 12 mm green/black
38 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Karimata YATE dwuwartswowa green/black doskonale nadaje się na piesze wycieczka oraz na kemping. Dzieki grubości 12 mm i dwóm warstwom zapewnia doskonały komfort oraz izolację termiczną na pofałdowanej nawierzchni. Wymiary 180 × 50 × 1,2 cm.


Husky karimata Fine 0,8
49 zł

DNI MALL – Zniżka 20% z kodem MDHPL12 (ważny do 21.07.2019 lub wyczerpania zapasów)!
Husky Fine 0,8 (S14) to doskonale wykonana oraz bardzo lekka karimata. Pianka EVA doskonale amortyzuje oraz izoluje cieplnie a także nie absorbuje wody. Od spodu została dodatkowo połączona z folia aluminiową dla dodatkowej ochrony przed wilgocią.

Spokey INDY Składana mata, 180x60 cm
51 zł

Nowość

DNI MALL – Zniżka 20% z kodem MDHPL15 (ważny do 21.07.2019 lub wyczerpania zapasów)!
Mata zawiera warstwę izolacyjną z pianki EVA, która wyróżnia się niezwykłymi właściwościami oraz gwarantuje pełen komfort użytkowania. Posiada antypoślizgowe wykończenie i charakteryzuje się wzorem reliefowym.. Spokey INDY składana mata, 180×60 cm, idealnie nadaje się do biwakowania i zapewnia spokojny sen.

Yate Karimata dwuwartswowa 12 mm blue/pink
38 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Karimata YATE dwuwartswowa blue/pink doskonale nadaje się na piesze wycieczka oraz na kemping. Dzieki grubości 12 mm i dwóm warstwom zapewnia doskonały komfort oraz izolację termiczną na pofałdowanej nawierzchni. Wymiary 180 × 50 × 1,2 cm.


Yate karimata Special - dwuwarstwowa 13mm
49 zł

YATE Special to dwuwarstwowa karimata zapewniająca doskonały komfort. Wierzchnia warstwa jest sztywniejsza i pozwala wyrównać nierówności terenu. Warstwa folii na spodzie chroni przed uszkodzeniami w trudnym terenie oraz zapobiega przenikaniu wody.


Spokey CAMPER Karimatka XPE 2 warstwy, 180x50 cm
35 zł

Nowość

DNI MALL – Zniżka 20% z kodem MDHPL15 (ważny do 21.07.2019 lub wyczerpania zapasów)!
Mata zawiera dwie warstwy piankowej izolacji XPE, która zapewnia elastyczność i wytrzymałość. Posiada antypoślizgowe wykończenie i charakteryzuje się lekkością. Spokey CAMPER mata XPE 2 warstwy, 180×50 cm, idealnie nadaje się do biwakowania i zapewnia spokojny sen.

Robens karimata ZigZag Slumber W
89 zł

69 zł

Robens ZigZag Slumber W to praktyczna karimata, która sprawdzi się podczas wszystkich festiwali muzycznych, pikników i obozów. Wykonana z trwałej pianki EVA, która dodatkowo zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Mata składa się do bardziej kompaktowych wymiarów, dzięki czemu jest wygodna w transporcie i przechowywaniu.


Robens karimata ZigZag Slumber
55 zł

Robens ZigZag Slumber to praktyczna karimata, która sprawdzi się podczas wszystkich festiwali muzycznych, pikników i obozów. Wykonana z trwałej pianki EVA, która dodatkowo zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Mata składa się do bardziej kompaktowych wymiarów, dzięki czemu jest wygodna w transporcie i przechowywaniu.