Woody Piaskownica drewniana
179 zł

Piaskownica drewniana marki Woody w naturalnym kolorze, z pewnością zapewni Twojemu dziecku świetną zabawę. Wykonana jest z litego drewna świerkowego. Odpowiednia dla dzieci w wieku od 3 lat.

Woody Drewniana piaskownica - naturalny kolor
167 zł

Piaskownica wykonana jest z nieimpregnowanego drewna. Posiada praktyczne ławeczki, które uatrakcyjnią zabawę. Ozdób piaskownicę malując ją na dowolnie wybrany przez siebie kolor. W celu ochrony przed zanieczyszczeniem dołączona została plandeka. Zabawa w piaskownicy zapewni Twojemu dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy.

Woody Piaskownica drewniana - barwiona, z przykryciem
207 zł

Piaskownica drewniana – barwiona marki Woody wykonana została z drewna świerkowego, zabezpieczonego powłoką lakierowaną, która chroni przed deszczem oraz zanieczyszczeniami. Piaskownica pomalowana jest w 4 kolorach co sprawia, że staje się ciekawym dodatkiem Twojego ogrodu.

TRIGANO Piaskownica drewniana 120 cm ALIX kryta
320 zł

Piaskownica drewniana ALIX kryta marki Silverlit o wysokości 20 cm i szerokości 120 cm. Piaskownica wykonana jest z drewna sosnowego. W komplecie płachta do przykrywania.

Woody Altana z chowaną piaskownicą
599 zł

Altana z chowaną piaskownicą marki Woody. Po zakończonej zabawie w piskownicy możesz schować ją pod drewnianą altanę aby nie zabierała dużo miejsca. Całość została wykonana z naturalnego niemalowanego drewna.

Rojaplast piaskownica dla dzieci
139 zł

Drewniana piaskownica dla dzieci kształt ośmiokąta. Cztery strony są wyposażone w deski, które służą jako siedzenia dla dzieci. – Wysoka jakość wykonania zapewnia długą żywotność produktu Powierzchnia jest niepomalowana.

Rojaplast piaskownica dziecięca
252 zł

Drewniana piaskownica z dachem jest przeznaczona dla dzieci i ozdobi każdy ogród. Dach jest wykonany z wodoodpornego materiału i służy również jako ochrona przed słońcem.

Woody Piaskownica z daszkiem
173 zł

Drewniana piaskownica marki Woodyregulowanym baldachimem. Wyposażona w ławki boczne, które umożliwiają komfortowe siedzenie dzieciom bawiącym się w piasku. Wykonana z drewna. Piaskownica nie jest pomalowana, dlatego można samodzielnie dobrać odpowiedni kolor wykończenia.

Woody piaskownica z kuchnią
399 zł

Drewniana piaskownica z baldachimem i kuchnią, służy do całodziennej zabawy. Ma wbudowaną jednostkę kuchenną z obrotowym pokrętłem i baterią. Płyta kuchenna jest otwierana i może być również używana jako praktyczne pudełko na zabawki do piasku. Baldachim chroni dzieci przed światłem słonecznym i służy jako osłona przed deszczem.