W MALL.pl oferujemy ponad 150 tysięcy produktów, w tym te z kategorii piaskownice plastikowe. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii piaskownice plastikowe bez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii piaskownice plastikowe lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

21 produktów
Little Tikes Piaskownica Żółw Zielona 631566E3
517x

Little Tikes Piaskownica Żółw Zielona 631566E3

165 zł

Piaskownica żółw marki Little Tikes składa się z 2 elementów, a kształtem przypomina żółwia. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dodatkowo w zestawie załączono ochronną pokrywę zewnętrzną. Dzieci mogą wygodnie usiąść na jej 2 siedziskach.

Dostarcza MALL
-18%
DOLU stolik do zabawy 3w1
46x

DOLU stolik do zabawy 3w1

176 zł
143 zł

Stolik do zabawy 3w1 przypadnie do gustu Twoim dzieciom. Górna powierzchnia do pisania i rysowania tworzy przestrzeń do zabawy przy użyciu wody lub piasku. Wlej wodę do miseczek, wylej ją z górnego lejka i patrz, jak woda płynie przez młynki i spada kaskadami w dół. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Dostarcza MALL
-13%
BIG Piaskownica muszla, niebieska
408x

BIG Piaskownica muszla

82 zł
71 zł

Piaskownica muszla marki Big zapewni Twojemu dziecku mnóstwo zabawy na świeżym powietrzu. Do jednej z części możesz nasypać piasku, a do drugiej nalać wody lub używać jej jako przykrywkę. Piaskownica wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Dostarcza MALL
Smoby Piaskownica Motyl 310143
72x

Smoby Piaskownica Motyl 310143

163 zł

Smoby piaskownica, które składa się z 2 elementów. Jeden z nich może być stosowany jako pokrywa. Piaskownica może także spełniać rolę basenu ogrodowego z systemem natrysku. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzieci mogą wygodnie usiąść na jej brzegach.

Dostarcza MALL
Little Tikes stół wodny Laguna z piaskownicą

Little Tikes stół wodny Laguna z piaskownicą

411 zł
Nowość

Najmłodsi mogą spędzić dzień w miniaturowym aquaparku ze stołem wodnym. Zawiera wiele zintegrowanych zajęć, które pobudzają wyobraźnię dzieci, jednocześnie rozwijając koordynację ręka-oko i wspierając aktywną oraz społeczną zabawę. Zobacz, jak Twoje dziecko świetnie się bawi podczas spędzania czasu przy stole wodnym z piaskownicą!

Dostarcza MALL
Paradiso namiot z piaskownicą w kształcie muszli niebieski
16x

Paradiso namiot z piaskownicą w kształcie muszli

145 zł

Dziecięcy namiot z muszlą, która może służyć jako piaskownica lub basen, przyniesie radość każdemu maluchowi. Namiot ma piękny nadruk, który rozwinie wyobraźnię oraz pragnienie wiedzy dziecka. Namot i piaskownica mogą być używane osobno, w domu oraz w ogrodzie.

Dostarcza MALL
-24%
Paradiso Piaskownica / Basen muszelka, niebieska
504x

Paradiso Piaskownica muszelka

105 zł
79 zł

Piaskownica marki Paradiso składa się z 2 elementów w kształcie muszli. Jeden z nich może być stosowany jako pokrywa lub dodatkowa piaskownica. Wykonana z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Dzieci mogą wygodnie usiąść na jej brzegach.

Dostarcza MALL
Androni stół wielofunkcyjny z akcesoriami
13x

Androni stół wielofunkcyjny z akcesoriami

197 zł

Wielofunkcyjny stół z akcesoriami, który zapewni dzieciom rozrywkę na wiele godzin. Stół wyposażony jest w dwa przedziały – jeden przeznaczony na wodę, drugi na piasek. Niech rozpocznie się zabawa! Stolik jest łatwy do wyczyszczenia, po zabawie można go wykorzystać jako miejsce do przekąszenia smakołyków.

Dostarcza MALL
Paradiso Piaskownica z basenem - składany krab
54x

Paradiso Piaskownica z basenem - składany krab

99 zł

Piaskownica składany krab marki Paradiso idealnie nadaje się do zabaw w ogrodzie. Wykonana jest z tworzywa sztucznego i przeznaczona dla dzieci w wieku od 18 miesięcy. W zestawie znajduje sie pokrywa, która może też służyć jako druga piaskownica lub basen.

Dostarcza MALL
Little Tikes Stół wodny i piaskownica - składane
1x

Little Tikes Stół wodny i piaskownica - składane

415 zł

Ten luksusowy stół do piasku i wody umożliwia dzieciom zabawę przy użyciu obu „materiałów”. Posiada 2 ręczne korby, które pozwalają dzieciom tworzyć odrzutowce do pływania 2 łodziami (w zestawie) wokół stołu oraz do i z portu.

Dostarcza MALL
Little Tikes stolik wodny - różowy

Little Tikes stolik wodny - różowy

247 zł

Stolik wodny pełen zabawnych elementów i opcji gry. W zabawie może wziąć udział więcej maluchów jednocześnie. Podczas gry dzieci rozwijają zdolności motoryczne, dzielą się umiejętnościami i wyobraźnią. Super zabawa na letnie dni.

Dostarcza MALL
-16%
PalPlay Stolik 2w1
12x

PalPlay Stolik 2w1

160 zł
133 zł

Stolik 2w1 ** może być zarówno doskonałym mebelkiem ogrodowym, jak i piaskownicą. Oryginalny kształt i **bogata kolorystyka pobudzają wyobraźnię, a wysoka jakość wykonana zapewni wiele lat uciechy dla każdego dziecka.

Dostarcza MALL