L’Oréal -Żel brwi Raj extatic (Brow Gel) 3 g (cień 104)

Marka: L’Oréal Nr katalogowy: 100002514753

Sprzedaż partnerska

L’Oréal -Żel brwi Raj extatic (Brow Gel) 3 g (cień 104)

Krem-żel do brwi pełne i naturalne brwi, które będą trwać przez cały dzień! Brew Gel zapewnia proste i precyzyjne napełnianie w brwi dzięki zwężającej się pędzlem. Pełny opis

42

42 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Odcień

Pełny opis

Opis produktu

Krem-żel do brwi pełne i naturalne brwi, które będą trwać przez cały dzień! Brew Gel zapewnia proste i precyzyjne napełnianie w brwi dzięki zwężającej się pędzlem.

cechy:

  • wypełnia i wygładza brwi
  • tworząc naturalny wygląd
  • Ma kremową konsystencję,
  • skośny pędzel zapewnia dokładną aplikację.
Jak korzystać:

Zastosuj brwi za pomocą aplikatora.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 104