Pupa (Eyebrow Design Set) 1.1g (cień 002 Brown)

Marka: Pupa Nr katalogowy: 100002438686

Sprzedaż partnerska

Pupa (Eyebrow Design Set) 1.1g (cień 002 Brown)

Pupa brwi Pupa zapewnia, że ​​brwi wyglądają bez skazy na prostym kroku. Zapewnia naturalny wygląd twoich brwi i został zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkich odcieni. Zawiera światło i ciemność odcieńz aplikatorem, pincetą i pędzelkiem. . Pełny opis

68

68 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Pupa brwi Pupa zapewnia, że ​​brwi wyglądają bez skazy na prostym kroku. Zapewnia naturalny wygląd twoich brwi i został zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkich odcieni. Zawiera światło i ciemność odcieńz aplikatorem, pincetą i pędzelkiem.

Funkcje:

  • prosta aplikacja,
  • długa wytrzymałość,
  • 2 odcień y dla naturalnego wyglądu,
  • dostosowuje się do wszystkich odcieni.
Jak korzystać: Przeciągnij brwi odcień następnie wyczyść go.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 002 Brown