Pielęgnacja łap u kotów

Szukasz pielęgnacja łap u kotów karmy lub akcesoriów dla zwierząt? Skorzystaj z oferty MALL.pl, gdzie z łatwością porównasz produkty od najtańszych lub najlepiej ocenianych przez innych użytkowników.

Pokaż więcej
  • Dostarczymy zamówienie dla Twoich zwierzaków w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Produkty z kategorii pielęgnacja łap u kotów możesz zamówić do domu, lub odebrać je w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Potrzebujesz pomocy? Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie odpowie na nurtujące Cię pytania.
  • Za swoje zamówienie możesz zapłacić szybką płatnością online, przelewem tradycyjnym lub gotówką przy odbiorze.
4 produkty
-5%
Trixie obcinacz do pazurów De luxe, duży
2x

Trixie obcinacz do pazurów De luxe, duży

40 zł
38 zł

Obcinacz do pazurów ma regulowany ogranicznik. Jest odpowiedni dla małych psów, kotów i innych, małych zwierząt. Posiada ostrze ze stali nierdzewnej oraz antypoślizgowy uchwyt. Obcinacz do pazurów Trixie De luxe, duży, mierzy 16 cm.

Dostarcza MALL
Karlie Nożyczki do pazurów
27x

Karlie Nożyczki do pazurów

17 zł

Dbanie o pazury swoich zwierząt jest bardzo ważne. Dzięki nożyczkom od marki Karlie pielęgnacja będzie znacznie łatwiejsza. Są łatwe w użyciu i nie trzeba się tym martwić.

Dostarcza MALL
KAY obcinaczka do pazurów S, 12,5 cm
11x

KAY obcinaczka do pazurów S, 12,5 cm

20 zł

Obcinaczka do pazurów jest wyposażona w ograniczniki, które pomagają uzyskać odpowiednią długość. Specjalna blokada zapobiega samoistnemu otwarciu. Obcinaczka S o długości 12,5 cm od marki KAY jest przeznaczona dla szczeniąt, małych ras psów i kotów.

Dostarcza MALL
KAY obcinaczka do pazurów XS, 10 cm
6x

KAY obcinaczka do pazurów XS, 10 cm

17 zł

Obcinaczka do pazurów jest wyposażona w ostre i specjalnie ukształtowane, metalowe cążki, które ułatwiają cięcie. 10-Centymetrowa obcinaczka XS od marki KAY jest przeznaczona dla szczeniąt, małych ras psów i kotów.

Dostarcza MALL