Menforsan Naturalny szampon o zapachu pudru eliminujący zapach sierści

Ocena: 4,9 7 ocen Marka: Menforsan Nr katalogowy: 995179

Menforsan Naturalny szampon o zapachu pudru eliminujący zapach sierści

Psi szampon, który efektywnie walczy z nieprzyjemnymi zapachami. Pojemność opakowania 300 ml. Pełny opis

31
4.9 7

31 zł Z VAT

Nr katalogowy: 995179

Oblicz ratę

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdarza się, że po powrocie ze spaceru ze swym czworonożnym przyjacielem zastanawiasz się desperacko, skąd pies mógł przynieść ten nieprzyjemny zapach? A może wydaje Ci się, że szampony do mycia dla psów są niezbyt efektywne?

Wypróbuj nowy szampon Menforsan dla psów, który jest jednocześnie naturalnym eliminatorem brzydkiego zapachu. Mowy niebieski Menforsan może poszczycić się nie tylko nowoczesnym opracowaniem, ale również wykorzystaniem naturalnych surowców w procesie produkcji. Ze względu na swój skład szampon koncentruje się bezpośrednio na cząsteczkach zapachu wytwarzanego przez sierść. W porównaniu z innymi podobnymi produktami działa dłużej i jest znacznie bardziej **efektywny w zwalczaniu nieprzyjemnych zapachów **.

Jego wielką zaletą jest również jego uniwersalność. Możesz go stosować ze spokojnym sumieniem u wszystkich ras psów i rodzajów sierści. Zobaczysz, że kąpiel może się stać radością, a brzydki zapach zostanie usunięty na długo. Menforsan dba również o zdrowie i połysk sierści.

Opakowanie:

  • 300 ml

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Kot tak
Pies tak
Ptak nie
Gryzoń nie
Konie nie
Pojemność całkowita (l) 0.3 l
Kolor niebieski