Alpenheat suszarka Dry4 AD1
575 zł

Suszarka Dry4 z czterema bardzo wysokimi komorami powietrznymi wysuszy aż cztery przedmioty jednocześnie. Wydajny i cichy, rotacyjny wentylator nadaje się do suszenia butów i akcesoriów ciepłym lub chłodnym powietrzem, zapewniając wyjątkowo szybkie rezultaty.

Alpenheat metalowe kolce do butów GRIPS AG
75 zł

Alpenheat GRIPS AG to metalowe kolce do butów. Zapewniają dobrą przyczepność zarówno na śniegu jak i na śliskiej oblodzonej nawierzchni. Łatwe do założenia, rozciągliwe, pasują do każdego rodzaju obuwia.

Alpenheat Osuszacz do butów CompactDry Ionizer
295 zł

Osuszacz do butów CompactDry Ionizer to małe, składane urządzenie, które zadba o suchość butów i rękawic po każdej trasie. Zapewnia bardzo cichą pracę, a obuwie zostaje nie tylko błyskawicznie wysuszone, ale, dzięki systemowi jonizacji, higienicznie zadbane i pozbawione bakterii.

Granger´s płyn do prania puchu Down Wash 300 ml
39 zł

Grangers Down Wash to płyn stworzony specjalnie do prania odzieży i ekwipunku turystycznego z wypełnieniem z puchu naturalnego i syntetycznego. Eliminuje zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy, nie uszkadzając struktury wypełnienia z naturalnego puchu. Przywraca pierwotne właściwości puchu estetyczny wygląd, sprężystość, oddychalność i właściwości izolacyjne.

Granger´s dezodorant do obuwia i akcesoriów Odour Eliminator 100 ml
39 zł

Grangers Odour Eliminator to dezodorant w sprayu który szybko i skutecznie usuwa przykry zapach. Przeznaczony jest do każdego rodzaju obuwia, jak również akcesoriów takich jak kask czy rękawice. Preparat na bazie wody, jest przyjazny dla skóry, neutralny i nie uczula. Neutralizuje i chroni przed powstawaniem nieprzyjemny zapachów.

Nortec nakładki na buty Street (500)
69 zł

Antypoślizgowe nakładki na buty, hartowane stalowe kolce, łatwe dopasowanie, odpowiednie do oblodzonych chodników i dróg.