Granger´s płyn do prania puchu Down Wash 300 ml
35 zł 29 zł

Grangers Down Wash to płyn stworzony specjalnie do prania odzieży i ekwipunku turystycznego z wypełnieniem z puchu naturalnego i syntetycznego. Eliminuje zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy, nie uszkadzając struktury wypełnienia z naturalnego puchu. Przywraca pierwotne właściwości puchu estetyczny wygląd, sprężystość, oddychalność i właściwości izolacyjne.

Granger´s dezodorant do obuwia i akcesoriów Odour Eliminator 100 ml
35 zł

Grangers Odour Eliminator to dezodorant w sprayu który szybko i skutecznie usuwa przykry zapach. Przeznaczony jest do każdego rodzaju obuwia, jak również akcesoriów takich jak kask czy rękawice. Preparat na bazie wody, jest przyjazny dla skóry, neutralny i nie uczula. Neutralizuje i chroni przed powstawaniem nieprzyjemny zapachów.

Nortec nakładki na buty Street (500)-14%
69 zł 59 zł

Promocja

Antypoślizgowe nakładki na buty, hartowane stalowe kolce, łatwe dopasowanie, odpowiednie do oblodzonych chodników i dróg.

Alpenheat FireTube Extensions for Dry4 (AD1)
219 zł 199 zł
+ darmowa dostawa

Nowość

Rozszerzenie FireTube AC35 do suszarki do butów Dry4 nadaje się do suszenia wszystkich rodzajów butów. Niezależnie od tego, czy jeździsz na nartach, w zimie, w pracy, czy wędkujesz, dzięki FireTubes z Dry4 Dryer Twoje buty schną wydajnie, szybko i oszczędnie.