balmi Balsamem do ust SPF 15 truskawki (truskawki), 7 g

Marka: balmi Nr katalogowy: 100002392008

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 14.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

balmi Balsamem do ust SPF 15 truskawki (truskawki), 7 g

Twoje usta należą do tych części ciała, które konsekwentnie pokazują świat zewnętrzny. Balsam balsamy zostały opracowane, aby skutecznie chronić usta przed wszystkimi szkodliwymi skutkami prowadzących aktywny tryb życia. Twój Balsam dzięki zachować absolutnie nieodparty wygląd. Pełny opis

22

22 zł z VAT 26 zł, oszczędzasz 4 zł (15 %)
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Twoje usta należą do tych części ciała, które konsekwentnie pokazują świat zewnętrzny. Balsam balsamy zostały opracowane, aby skutecznie chronić usta przed wszystkimi szkodliwymi skutkami prowadzących aktywny tryb życia. Twój Balsam dzięki zachować absolutnie nieodparty wygląd.

Mark Balma jest dokładnie taki jak ty. Przede wszystkim chęcią dobrze wyglądać, czuć się świetnie i będzie cool. Ciesz szybkie dzięki Balm codziennie pełnią życia!

Konstrukcja ukrywa niepowtarzalną kości Balm balsam do ust, który natychmiast się zakochać. Balsam jest dla każdego, kto jest w stanie cieszyć się pełnią życia i nie boją się być oryginalny.

cechy:

  • pyszne zapach truskawkowy
  • SPF 15 oraz ochrona UVA niezawodny,
  • Łatwa aplikacja w dowolnym czasie w ciągu dnia,
  • atrakcyjny design kostka
  • Kształt stożkowy
  • przedłużony nawilżenie i odżywienie ustami witaminy E i jojobovému bambuckému olej maślany
  • usta będą wyglądać świetnie.
  • Dla osoby dorosłe.
Jak korzystać:

Nałożyć na usta, gdy jest to konieczne.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%