Clinique Nawilżająca pomadka Chubby Stick (Balsam nawilżający pomadki 3g) (cień 14 Curvy Candy)

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002424490

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 20.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Clinique Nawilżająca pomadka Chubby Stick (Balsam nawilżający pomadki 3g) (cień 14 Curvy Candy)

Intensywnie nawilżający i odżywczy szminka, która zawiera dużą ilość mango i masło shea, jest dokładnie to, co trzeba swoje suche usta. pomadki Chubby kijem w kij pozostawia usta miękkie i gładkie. Hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne), dla skóry wrażliwej. Pełny opis

55

55 zł z VAT 67 zł, oszczędzasz 12 zł (17 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Intensywnie nawilżający i odżywczy szminka, która zawiera dużą ilość mango i masło shea, jest dokładnie to, co trzeba swoje suche usta. pomadki Chubby kijem w kij pozostawia usta miękkie i gładkie. Hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne), dla skóry wrażliwej.

Jak korzystać:

Stosuje się do warg w każdej chwili w ciągu dnia. Nie ma potrzeby, aby przyciąć – wystarczy przekręcić dolną część dozownika.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 14 Curvy Candy