Bella Happy Pieluchy 4+ Maxi Plus Big Pack (9-20 kg) 124 szt
79 zł

Promocja

Oddychające pieluszki Maxi Plus Big Pack marki Bella Happy, rozmiar 4+ – odpowiednie dla dzieci w przedziale wagowym od 9 do 20 kg. Posiadają anatomiczny kształt, elastyczne mankiety zapobiegające wyciekom oraz niezwykle chłonny wkład – Magic Green. W zestawie znajdują się 124 sztuki.


Bella Happy 5 pieluszki Junior (12-25kg) 58 szt.
41 zł

Promocja

Komfortowe pieluszki Bella Happy Junior dla dzieci ważących od 12 do 25 kg.Wchłaniający wkład składa się z warstwy Magic Green, który szybko rozprowadzi płyn po całej pieluszcze, natomiast elastyczny pas tylny poprawia komfort dzieciom, które już siedzą i uczą się chodzić.


Bella Happy 1 New Born (2-5 kg) 78 szt.-16%
49 zł

41 zł

Promocja

Pieluchy New born przeznaczone są dla noworodków od 2 do 5 kg, mają specjalne wycięcie na kikut pępowiny, które chroni przed podrażnieniem tego wrażliwego miejsca i przyspiesza gojenie. Warstwa Premium Dry utrzymuje skórę dzidziusia suchą.


Bella Happy Pieluchy Start Box Newborn
169 zł

Promocja

Bella Happy New Born to pieluszki dla dzieci w przedziale wagowym od 8- 18 kg. Posiadają innowacyjny system MAGIC GREEN, który szybciej i skuteczniej rozprowadza wilgoć w głąb wkładu. Wkład chłonny pokryty jest włókniną, dzięki czemu pieluszka jest bardziej miękka.


Bella Happy Pieluchy 5 Junior Big Pack (12-25 kg) 116 szt
79 zł

Promocja

Oddychające pieluszki Junior Big Pack marki Bella Happy, rozmiar 5 – odpowiednie dla dzieci w przedziale wagowym od 12 do 25 kg. Posiadają anatomiczny kształt, elastyczne mankiety zapobiegające wyciekom oraz niezwykle chłonny wkład – Magic Green. W zestawie znajdują się 116 sztuki.


Bella Happy 2 Mini Big Pack (3-6 kg) 312 szt. (4x78 szt.)
169 zł

Promocja

Pieluszki Bella Happy są przeznaczone dla noworodków od 3–6 kg i są wyposażone w wewnętrzną warstwę Premium Dry, która zapobiega podrażnieniu skóry. Specjalnie zaprojektowane gumeczki w pasie i kolorowe mankieciki umieszczone na zewnętrznej stronie pieluszki, zapewniają doskonałe dopasowanie do kształtu dziecięcego ciała w każdej sytuacji


Bella Happy 4 Pieluszki Maxi Big Pack (8-18 kg) 264 szt. (4x66 szt.)
169 zł

Promocja

Pieluszki Maxi Big Pack marki Bella Happy są przeznaczone dla dzieci od 8 do 18 kg masy ciała. Oddychający rdzeń chłonny jest wyposażony w warstwę Magic Green, która natychmiast równomiernie rozmieszcza płyn w pieluszce. Elastyczny pas tylny poprawia komfort dzieciom, które już siedzą i uczą się chodzić.


Bella Happy Midi Big Pack - 288 szt.
169 zł

Promocja

Pieluchy przeznaczone są dla dzieci od 5–9 kg. Oddychająca wkładka chłonna wyposażona jest w warstwę Magic Green, która natychmiast rozprowadza ciecz po całej powierzchni pieluchy. Pielucha została zaprojektowana w taki sposób, aby nie ograniczała codziennej aktywności ruchowej niemowlęcia.


Bella Happy 2 Mini (3-6 kg) 78 szt.-16%
49 zł

41 zł

Promocja

Pieluchy Bella Happy przeznaczone są dla niemowląt od 3 do 6 kg i wyposażone są w warstwę wewnętrzną Premium Dry, która zapobiega podrażnieniom skóry. Elastyczne rzepy umieszczone po obu stronach pieluchy, utrzymują „zawartość” w odpowiednim miejscu.


Bella Happy pieluchy Pants 5 Junior (11-18 kg) 22 szt.
25 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pieluszki Bella Happy Pants Junior są przeznaczone dla dzieci o wadze od 11–18 kg, mają elastyczny pasek, co pozwala na idealne dopasowanie w każdej pozycji, boczne marszczenia wokół nóg są elastyczne i niezwykle miękkie, więc pieluchy dobrze pasują i nigdzie się nie wpijają.


Bella Happy pieluszki 6 Junior Extra (16+ kg) 54 szt.
41 zł

Promocja

Komfortowe pieluszki Bella Happy Junior Extra dla dzieci ważących od 16 kg. Wchłaniający wkład składa się z warstwy Magic Green, który szybko rozprowadzi płyn po całej pieluszcze, natomiast elastyczny pas tylny poprawia komfort dzieciom, które już siedzą i uczą się chodzić.


Bella Happy pieluszki 4 Maxi (8-18 kg) 66 szt.
41 zł

Promocja

Pieluszki Bella Happy Maxi z zabawnym motywem graficznym przeznaczone są dla dzieci ważących od 8–18 kg. Wchłaniający wkład składa się z warstwy Magic Green, który szybko rozprowadzi płyn po całej pieluszcze, natomiast elastyczny pas tylny poprawi komfort dzieciom, które już siedzą i uczą się chodzić.


Bella Happy pieluszki 4+ Maxi Plus (9-20 kg) 62 szt.
41 zł

Promocja

Oddychające pieluszki Bella Happy Maxi Plus przeznaczone są dla dzieci ważących od 9–20 kg. Wchłaniający wkład składa się z warstwy Magic Green, który szybko rozprowadzi płyn po całej pieluszcze oraz daje poczucie komfortu i ochronę delikatnej skóry dziecka, natomiast specjalnie zaprojektowane opaski elastyczne w pasie i mankietach, zapewniają idealne dopasowanie do kształtu ciała dziecka


Bella Happy Pieluchy 4+ (Maxi Plus) Big Pack (9-20 kg) 248 szt. (4x62 szt.)
169 zł

Promocja

Bella Happy Maxi Plus to pieluszki dla dzieci w przedziale wagowym od 9 – 20 kg. Posiadają innowacyjny system rozprowadzajacy MAGIC GREEN, który szybciej i skuteczniej rozprowadza wilgoć w głąb wkładu. Wkład chłonny pokryty jest włókniną zamiast bibuły dzięki czemu pieluszka jest bardziej miękka.


Bella Happy Before New born - 46 szt
29 zł

Promocja

Pieluchy Bella Happy Before New Born są zaprojektowane specjalnie dla wcześniaków i noworodków z bardzo małą masą urodzeniową. Dodatkowe wycięcia na pępowinę chroni noworodka przed podrażnieniami wrażliwych miejsc i przyspiesza proces gojenia. Dla noworodków o wadze do 2 kg.


Bella Happy Pieluchy 6 Junior Extra Big Pack (16+ kg) 216 szt. (4x54 szt.)
199 zł

Junior Extra marki Bella Happy to pieluszki dla dzieci powyżej 16 kg. Posiadają innowacyjny system rozprowadzający Magic Green, który szybciej i skuteczniej rozprowadza wilgoć w głąb wkładu. Zastosowaniu szerokiego, elastycznego pasa i odpowiedniego kształtu chroni przed przemieszczaniem się pieluszki, zapewniając swobodę i komfort ruchów.


Bella Happy 1 New Born (2-5 kg) 42 szt.
23 zł

Promocja

Pieluszki Happy Newbown zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Z przodu posiadają specjalne wycięcie , które chroni pępęk malucha przed podrażnieniami. Miękki materiał wewnętrzny -** „dotyk aksamitu“**, nie podrażnia delikatnej skóry noworodka.


Bella Happy Start Box Mini
169 zł

Promocja

Bella Happy New Born to pieluszki dla dzieci w przedziale wagowym od 3– 6 kg. Posiadają elastyczne mankiety oraz specjalne wcięcie chroniące przed podrażnieniem gojącej się pępowiny maleństwa. Delikatny materiał nie powodujący podrażnień.


Bella Happy pieluchy Pants 4 Maxi 24 (8-14 kg) szt.
25 zł

Nowość

Pieluszki Bella Happy Pants Maxi są przeznaczone dla dzieci o wadze od 8–14 kg, mają elastyczny pasek, co pozwala na idealne dopasowanie w każdej pozycji, boczne marszczenia wokół nóg są elastyczne i niezwykle miękkie, więc pieluchy dobrze pasują i nigdzie się nie wpijają.


Bella Happy 1 New Born (2-5 kg) 252 szt. (6x42 szt.)
139 zł

Promocja

Pieluszki Happy NEW Born sa przeznaczone dla dzieci w przedziale wagowym od 2 do 5 kg. Posiadają specjalne wycięcie z przodu aby nie podrażniać pępowiny i przyspieszyć gojenie. Dodatkowo posiadają specjalną warstwę Premium Dry, która skutecznie pochłania wilgoć i zapobiega podrażnieniom. Elastyczne brzegi dopasowują się do ciała i zapobiegają przeciekaniu.