Pampers pieluchomajtki Premium Pants 4 (9-15 kg) Mega Box 88 szt.

Pampers pieluchomajtki Premium Pants 4 (9-15 kg) Mega Box 88 szt.

Nr.: 1284269
Promocja
Pieluchomajtki Premium Pants 4 Maxi – 88 sztuk. Dzięki szerokiemu, miękkiemu pasowi, który dopasowuje się do każdego ruchu dziecka, dopasowują się one wygodnie i zapobiegają przesunięciom, gwarantując stałą ochronę. Utrzymują skórę dziecka w suchości nawet przez 12 godzin, tak jak zwykłe pieluchy tej marki. Pełny opis
111 zł
Z VAT
95 zł
1,08 zł/szt
-14%
Obowiązuje do 01.08.2021 lub do wyczerpania zapasów
Dostarcza MALL

W magazynie 5+ sztuk

28.07.2021 odbiór osobisty
Punkty odbioru
 
29.07.2021 dostawa kurierska komfortowa
 
29.07.2021 - 02.08.2021 dostawa kurierska ekonomiczna

Opis

Opis produktu

Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia, które pomagają Twojemu dziecku w rozwoju. Kiedy dzieci zaczynają chodzić, muszą mieć komfort i czuć się suche w swoich pieluchach, ponieważ im mniej wilgoci dziecko odczuwa, tym bardziej mogą skoncentrować się na odkrywaniu świata.

Dlatego powstały nowe pieluchomajtki Pampers Premium Care, które są specjalnie zaprojektowane dla dzieci, które już chodzą.

 • Dzięki szerokiej, miękkiej talii, która dopasowuje się do każdego ruchu dziecka, dopasowują się wygodnie i zapobiegają przesunięciom.
 • Pielęgnują skórę dziecka do 12 godzin, tak jak zwykłe pieluchy.
 • Są łatwe do zmiany, jak majtki.

Zaleca się używanie ich, gdy tylko dziecko wstanie, szczególnie w ciągu dnia, kiedy jest bardzo aktywne.

Dowiedz się więcej

Kiedy wymienić pieluchę?

W ciągu pierwszych kilku miesięcy możesz zmieniać pieluchy do 10 razy w ciągu 24 godzin. Pieluszki powinny być zmieniane zawsze, gdy są mokre lub brudne. Twoje dziecko zazwyczaj da Ci o tym znać (ale nie za każdym razem). W przypadku pieluch z superabsorbentami, takich jak Pampers, będziesz wiedzieć, że są mokre, gdy zobaczysz grudki materiału chłonnego.

Oto kilka typowych sytuacji, po których warto zmienić pieluchę:

 • Natychmiast przed lub po każdym karmieniu
 • Po każdym wypróżnieniu
 • Przed snem
 • Kiedy Twoje dziecko się obudzi
 • Zanim wyjdziesz z dzieckiem.

Sztuka przewijania

Pieluchy Pampers są zaprojektowane tak, aby pasowały do kształtu ciała dziecka i idealnie leżały, aby czuło się wygodnie. Podczas wymiany pieluchy nie zginaj pasa ani nie reguluj mankietów wokół nóg.

 • Przymocuj paski mocujące równolegle do talii i znajdź środek strefy mocowania za pomocą obrazków.
 • Użyj obrazków jako przewodnika, aby zapewnić równomierne zapięcie pasków mocujących.
 • Aby zachować swoje właściwości klejące, taśmy mocujące nie powinny stykać się z produktami dla dzieci, takimi jak puder dziecięcy.

Higiena przez wymianą pieluchy

Wszystkie chusteczki oczyszczające Pampers pomagają usuwać bakterie, nawet po kąpieli. Zmieniając pieluchy warto trzymać je pod ręką, aby zapewnić dziecku czystość i ochronę. Jeśli zmieniasz pieluchę, zawsze należy wycierać pupę dziecka do tyłu, aby zminimalizować ryzyko zabrudzenia wrażliwych na bakterie stref. Należy również dokładnie wyczyścić skórę dziecka, ponieważ w fałdkach skóry mogą zbierać się brud i zarazki.

Leczenie i zapobieganie pieluszkowemu zapaleniu skóry

Czerwonawa wysypka na plecach dziecka może wskazywać na diapatyczne zapalenie skóry. Może to być spowodowane różnymi czynnikami, w tym faktem, że mocz i resztki stolca pozostają w kontakcie ze skórą między wymianą pieluszek zbyt długo, lub w wyniku stosowania antybiotyków. Kiedy dziecko przejdzie na stałą dietę, poczekaj kilka dni, zanim dodasz nowy produkt do diety, aby sprawdzić, czy wysypki nie powoduje pokarm. Jeśli Twoje dziecko ma pieluszkowe zapalenie skóry, wyczyść delikatnie ale dokładnie skórę dziecka za pomocą chusteczki. Korzystne jest również pozostawienie skóry w kontakcie z powietrzem. Jeśli wysypka się nie poprawi, skontaktuj się z lekarzem.

Jak znaleźć odpowiedni rozmiar pieluchy?

Podobnie jak Ty, dzieci lubią nosić to, co jest na nie dobre. Wybierz rozmiar pieluchy, która nie opina dziecka lub nie spada, nawet gdy dziecko wspina się i bawi. Pomoże to uniknąć przesunięć pieluchy i złej ochrony. I pamiętaj, że kiedy przejdziecie na większe pieluszki, będą one miały lepszą zdolność wchłaniania.

Bezpieczeństwo przewijania

Kupuj najnowocześniejsze zabawki, a dzieci i tak bawią się wszystkim, czym rodzice zabronią – na przykład pieluszkami. Dlatego ważne jest, aby pieluszki pozostawały poza zasięgiem dziecka. Nie pozwalaj dziecku wkładać pieluszki do ust. Usuń każdą rozdartą lub uszkodzoną pieluszkę i przeczytaj ostrzeżenia na opakowaniu.

Fakty o materiałach chłonnych w pieluszkach

AGM jest chłonnym materiałem żelującym, szeroko stosowanym do wypełniania pieluszek pochłaniających wilgoć. To całkiem normalne, że od czasu do czasu widzisz żel na skórze, zwłaszcza, gdy pieluszka jest przemoczona. Możesz łatwo usunąć żel za pomocą chusteczki do higieny niemowląt, aby wytrzeć skórę dziecka.

Materiał ten ma długą historię bezpiecznego stosowania w produktach i był używany w pieluchach już przez ponad dekadę. Absorbujący materiał żelowy jest ściśle związany z dodatkami, które są szeroko stosowane w kosmetykach i przetwórstwie żywności.

Przechowywanie pieluszek

Przechowuj pieluchy w pomieszczeniu chronionym przed ekstremalnymi temperaturami i wilgotnością, z dala od produktów aromatycznych. Zaleca się trzymanie pieluszek w suchym miejscu.