Pampers pieluchomajtki Premium Pants Mega Box S5 80ks

Marka: Pampers Nr katalogowy: 1284347
Pampers pieluchomajtki Premium Pants Mega Box S5 80ks

Nowość

Pampers pieluchomajtki Premium Pants Mega Box S5 80ks

Pieluchomajtki Pampers Premium Pants Mega Box 5 Junior. Dzięki szerokiej, miękkiej talii doskonale dopasowują się do każdego ruchu dziecka, zapewniając wysoki poziom komfortu oraz doskonałą ochronę. Utrzymują skórę dziecka w suchości nawet przez 12 godzin, tak samo jak inne pieluchomajtki marki Pampers. Pełny opis

119

119 zł z VAT

W magazynie MALL

Towar jest dostępny i znajduje się w naszym magazynie.

Planowana data dostawy :22.01.2019
Odbiór osobisty w punkcie MALL.PL we Wrocławiu :21.01.2019

Termin doręczenia przesyłki kurierskiej może się różnić o 1 dzień roboczy od planowanej daty dostawy.
Płatność przelewem może opóźnić wysyłkę towaru o maksymalnie 2 dni robocze. Księgowanie przelewów międzybankowych rozliczane jest do dwóch dni roboczych, w tym przypadku wysyłamy towar najpóźniej następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Pełny opis

Opis produktu

Opis produktu

Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia, które pomagają Twojemu dziecku w kontynuowaniu rozwoju. Kiedy dzieci zaczynają chodzić, muszą czuć się sucho i komfortowo w swojej pieluszce, ponieważ im mniej zauważają jej obecność, tym bardziej mogą skoncentrować się na odkrywaniu świata.

Dlatego Pampers stworzył nowe pieluchomajtki Pampers Premium Care, specjalnie z myślą o dzieciach, które już raczkują lub chodzą.

 • Dzięki szerokiej, miękkiej talii, która dopasowuje się do każdego ruchu dziecka, doskonale się dopasowują oraz zapobiegają przeciekaniu
 • Utrzymują skórę dziecka w suchości aż do 12 godzin, podobnie jak standardowe pieluchy zapinane na rzepy
 • Łatwo się je ubiera, jak zwykłe majtki

Zalecamy używanie pieluchomajtek od momentu gdy dziecko nauczy się stać – zwłaszcza w ciągu dnia, kiedy jest najbardziej aktywne.

Dowiedz się więcej

Kiedy zmienić pieluchę?

W pierwszych kilku miesiącach macierzyństwa będziesz przewijać swoją pociechę nawet do dziesięciu razy na dobę. Pieluszkę należy zmienić za każdym razem kiedy jest mokra lub zabrudzona. Dziecko będzie sygnalizować taką potrzebę, jednak nie za każdym razem. Superchłonne produkty marki Pampers pozwalają ocenić stan pieluchomajtek oraz konieczność przebrania dziecka poprzez wyczuwanie dłonią miękkich grudek w materiale chłonnym.

Przeważnie pieluszki zmienia się w następujących porach:

 • tuż przed lub tuż po karmieniu
 • po każdym wypróżnieniu
 • tuż przed snem
 • tuż po przebudzeniu
 • tuż przed wspólnym wyjściem z domu.

Sztuka przebierania

Pieluchy Pampers zostały zaprojektowane by dostosowywać się do kształtu ciała dziecka oraz być przyjemne w dotyku. Podczas przebierania dziecka nie zginaj pasa ani nie reguluj mankietów wokół nóżek.

 • Przymocuj paski mocujące równolegle do talii i środek strefy mocowania przy pomocy obrazków
 • Używaj obrazków jako przewodnika w celu zapewnienia największego możliwego poziomu komfortu
 • Aby paski mocujące zachowały swoje właściwości klejące, nie powinny mieć kontaktu z produktami dla dzieci takimi jak puder dla niemowląt

Jak wyczyścić dziecko

Wszechstronne chusteczki marki Pampers pomagają usuwać bakterie nawet po kąpieli. Przebierając je, zawsze trzymaj je pod ręką, by zapewnić maluchowi czystość oraz ochronę. Podczas czyszczenia należy zawsze wycierać od przodu do tyłu, aby minimalizować ilość odchodów, które dostają się do narządów płciowych. Równie istotne jest staranne wyczyszczenie wszystkich zakamarków, w których mogą ukrywać się resztki odchodów.

Leczenie i zapobieganie pieluszkowemu zapaleniu skóry

Czerwona wysypka na pośladkach dziecka może wskazywać na diapatyczne zapalenie skóry. Może je powodować wiele czynników, w tym resztki moczu i kału, które pozostawały w kontakcie ze skórą zbyt długo lub przyjmowanie antybiotyków. Gdy dziecko zaczyna przejście na pokarmy stałe, należy każdą nową potrawę wprowadzać stopniowo, by ocenić reakcję dziecka po posiłku. Jeśli dziecko ma pieluszkowe zapalenie skóry, należy wyczyścić je dokładnie, wykorzystując chusteczkę do czyszczenia. Korzystne również jest pozostawienie dostępu świeżego powietrza do skóry. Jeśli wysypka nie ustąpi, konieczne będzie skontaktowanie się z lekarzem.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar pieluchy

Podobnie jak dorośli, dzieci lubią nosić to, co jest w ich rozmiarze. Należy dobrać rozmiar w taki sposób, by pieluchy lub pieluchomajtki nie spadały podczas wspinania się, chodzenia czy zabawy. Pomoże to uniknąć przeciekania. I pamiętaj przy przechodzeniu na większy rozmiar pieluch, że zapewniają one lepszą chłonność.

Bezpieczne przebieranie

Nawet te maluchy, które posiadają najnowocześniejsze zabawki, lubią bawić się rzeczami, które nie są do tego przeznaczone – na przykład pieluchami. Dlatego ważnym jest, by pieluchy pozostawały w odpowiednim miejscu. Nie pozwalaj dziecku wkładać pieluszki do ust. Każda rozdarta lub uszkodzona pieluszka powinna zostać wyrzucona zgodnie z instrukcjami zawartymi na opakowaniu.

Fakty na temat materiałów chłonnych w pieluchach

AGM jest chłonnym, żelowym materiałem, który znalazł szerokie zastosowanie do wypełniania pieluch pochłaniających wilgoć. To całkiem normalne, że od czasu do czasu obserwujesz pozostałości żelu na skórze, zwłaszcza gdy pielucha jest przemoczona. Można go łatwo wytrzeć za pomocą chusteczki do czyszczenia niemowląt.

Materiał ten ma długą historię bezpiecznego stosowania w wielu produktach dla niemowląt i jest wykorzystywany od ponad dekady. Absorbujący materiał żelowy jest również ściśle związany z dodatkami szeroko stosowanymi w kosmetykach lub przetwórstwie żywności.

Przechowywanie pieluch

Przechowuj pieluchy w pomieszczeniu chronionym przed ekstremalnymi temperaturami oraz wysoką wilgotnością, z daleka od produktów aromatycznych. Zalecane jest trzymanie ich w suchym, chłodnym miejscu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj pieluchy pielucha
Rozmiar pieluchy 5
Linia Premium Care Pants
Waga dziecka od 12 kg
Waga dziecka do 18 kg
Ilość elementów w zestawie 80 szt

Produkty alternatywne

Magics Pieluchy Flexidry Midi (4-9 kg) Ecopack- 198 szt.
105 zł

Pieluszki Flexidry Midi marki Magics przeznaczone są dla dzieci o wadze od 4 do 9 kg. System DryLock gwarantuje szybkie wchłanianie wilgoci. Pieluchy wyprodukowane w sposób przyjazny dla środowiska.


Pampers Pieluchomajtki Active Baby Pants 3 Midi - Mega Box (120 szt.)-24%
99 zł

75 zł

Promocja

Pieluchomajtki Pampers Active Baby Pants Midi są dedykowane dzieciom w przedziale wagowym od 6 do 11 kg. Są bardzo łatwe do założenia i utrzymują skórę dziecka suchą aż do 12 godzin. Są miękkie jak bawełna, dzięki czemu zapewniają maluchowi pełen komfort. W opakowaniu znajduje się aż 120 sztuk.