Pampers zestaw pieluchy Premium Care Starter Pack S1 + S2 + Aqua Pure chusteczki nawilżane 48 szt.

Ocena: 3,7 10 ocen Marka: Pampers Nr katalogowy: 1399375

Pampers zestaw pieluchy Premium Care Starter Pack S1 + S2 + Aqua Pure chusteczki nawilżane 48 szt.

Pieluchy Premium Care to najlepsze pieluchy tej marki, z 5-gwiazdkową ochroną skóry, zapewnią delikatność jedwabiu po wewnętrznej i zewnętrznej stronie pieluszki. Pełny opis

120
3.7 10

120 zł Z VAT
0,82 Zł/szt

Nr katalogowy: 1399375

Pełny opis

Opis produktu

Opakowanie zawiera

 • 1× Pampers Premium Care 1
 • 1× Pampers Premium Care 1
 • 1× Pampers Aqua Pure chusteczki nawilżane 48szt.

Opis produktu

Skóra Twojego dziecka poczuje miłość od pierwszego kontaktu z pieluszką Pampers Premium Care, najlepszą ochroną dla skóry. Jedwabista gładkość i natychmiastowa suchość. Pieluchy zostały specjalnie zaprojektowane dla skóry noworodka, z jedwabiście gładką warstwą wierzchnią i 3 chłonnymi kanałami, które szybko pochłaniają wilgoć, zapewniając dziecku uczucie suchości. Aby skóra mogła oddychać, pieluchy są wykonane ze specjalnych materiałów, które wpuszczają świeże powietrze i wypuszczają wilgotne powietrze na zewnątrz. Pieluszka ma również wskaźnik wilgoci, który zmienia kolor, gdy pieluszka wymaga wymiany. Kształt pieluszki jest specjalnie zaprojektowany, aby chronić wrażliwy brzuch Twojego dziecka.

Dowiedz się więcej

Kiedy zmienić pieluszkę?

W ciągu pierwszych kilku miesięcy możesz zmieniać pieluchy do 10 razy w ciągu 24 godzin. Pieluszki powinny być zmieniane zawsze, gdy są mokre lub brudne. Twoje dziecko zazwyczaj (ale nie za każdym razem) da o tym znać. W przypadku pieluch z super absorbujących, takich jak Pampers, będziesz wiedzieć, że są mokre, gdy zobaczysz grudki materiału chłonnego.

Oto kilka typowych sytuacji, w których można wymienić pieluchę:

 • Bezpośrednio przed lub po każdym karmieniu
 • Po każdym stolcu
 • Przed spaniem
 • Kiedy Twoje dziecko się obudzi
 • Zanim wyjdziesz z dzieckiem.

Sztuka przewijania

Pieluchy Pampers zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do kształtu ciała dziecka i zapewniały mu idealną miękkość. Podczas wymiany pieluch nie należy zginać pasa ani modyfikować mankietów wokół nóg

 • Zamocuj paski równolegle do talii oraz środek strefy mocowania z pomocą obrazków.
 • Użyj obrazków jako przewodnika, aby zapewnić równomierne zapięcie pasków mocujących.
 • W celu zachowania właściwości klejących za pomocą pasków mocujących nie powinny one stykać się z produktami dla dzieci, takimi jak proszek lub puder.

Jak wyczyścić pośladki dziecka

Wszystkie ściereczki oczyszczające Pampers pomagają usuwać bakterie, nawet po kąpieli. Zmieniając pieluszkę, trzymaj je pod ręką, aby zapewnić dziecku czystość i ochronę. Jeśli przewijasz dziecko, zawsze wytrzyj je dokładnie, aby zminimalizować ilość stolca, który dostaje się do genitaliów. Należy również dokładnie wyczyścić wszystkie miejsca, ponieważ fałdki wokół genitaliów mogą ukrywać mocz i nieczystości.

Leczenie i zapobieganie pieluszkowemu zapaleniu skóry

Czerwonawa wysypka na plecach dziecka może wskazywać na pieluszkowe zapalenie skóry. Może to być spowodowane różnymi czynnikami, w tym faktem, że mocz i resztki stolca pozostają w kontakcie ze skórą między wymianą pieluszek zbyt długo lub w wyniku stosowania antybiotyków. Kiedy dziecko zacznie przyjmować stałe posiłki, poczekaj kilka dni, zanim podasz nowe jedzenie, aby sprawdzić, czy wysypka nie jest spowodowana pokarmem. Jeśli Twoje dziecko ma zapalenie pieluszkowe skóry, oczyść cały obszar skóry gdziema ona kontakt z pieluchą delikatnie i dokładnie, za pomocą chusteczki dla niemowląt. Korzystne jest również pozostawienie skóry na powietrzu. Jeśli wysypka nie zniknie, skontaktuj się z lekarzem pediatrą.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar pieluchy

Tak jak Ty, dzieci lubią nosić to, co jest na nie dobre. Wybierz rozmiar pieluszki, która nie ciśnie dziecka i nie spada, nawet gdy raczkuje i bawi się. Pomoże to zapewnić ochronę. Pamiętaj, że im większa pieluszka, tym większe zdolności wchłaniania.

Bezpieczne przewijanie

Kupujesz najnowocześniejsze zabawki, a dzieci i tak bawią się wszystkim, co im się spodoba – na przykład pieluszkami. Dlatego ważne jest, aby pieluszki pozostawały na swoim miejscu. Nie pozwalaj dziecku wkładać pieluszki do ust. Usuń każdą rozdartą lub uszkodzoną pieluszkę i przeczytaj ostrzeżenia na opakowaniu.

Fakty na temat materiałów chłonnych w pieluszkach

AGM jest chłonnym materiałem żelowym, szeroko stosowanym jako wypełnienie pieluszek pochłaniające wilgoć. To całkiem normalne, że od czasu do czasu widzisz żel na skórze, szczególnie gdy pieluszka jest mocno przemoczona. Możesz łatwo usunąć żel za pomocą chusteczki do pielęgnacji niemowląt, aby wytrzeć skórę dziecka.

Materiał ten ma długą historię bezpiecznego stosowania i był używany w pieluchach przez dziesięciolecia. Chłonny materiał żelowy jest ściśle związany ze składnikami, które są szeroko stosowane w kosmetykach i przetwórstwie żywności.

Przechowywanie pieluch

Przechowuj pieluchy w miejscu chronionym przed ekstremalnymi temperaturami i wilgocią, z dala od produktów aromatycznych. Zaleca się trzymanie pieluszek w suchym miejscu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj pieluchy jednorazowa
Rozmiar pieluchy 1
Linia Premium Care
Waga dziecka od 2 kg
Waga dziecka do 8 kg
Ilość elementów w zestawie 146 szt