Pampers Pieluchy Premium Care 1 Newborn (2-5 kg) 26 sztuk
29 zł 15 zł

Najcieńsze i najbardziej suche pieluchy Pampers Premium Care 1 są przeznaczone dla dzieci od 2 –5 kg. Dwukrotnie absorbująca warstwa szybko wchłania wilgoć i zamyka wewnątrz pieluszki do 12 godzin. Pieluchy zawierają balsam z aloesem który zapobiega podrażnieniu skóry. W opakowaniu znajdują się 26 sztuki.

Pampers Pieluchy Premium Care 2 (3-6 kg) 23 szt.
16 zł

Pieluchy Pampers Premium Care 2 przeznaczone są dla dzieci od 3 do 6 kg.Formuła z chłonnymi kanalikami gwarantuje szybkie wchłanianie wilgoci i zamyka ją wewnątrz pieluszki do 12 godzin. Pieluchy zawierają balsam z aloesem, który zapobiega podrażnieniu skóry.

Pampers Pieluchy Premium Care 0 Newborn (do 3kg) 30 szt.
25 zł 19 zł

Pieluszki Pampers Premium Care 0 Newborn zapewniają skórze dziecka delikatną ochronę i uczucie komfortu, których potrzebuje. Oddychające mikropory przepuszczają powietrze i zatrzymują wilgoć, dzięki czemu skóra dziecka jest w doskonałej kondycji.

Huggies Pieluchy Little Swimmers 2-3 (3-8 kg) 12 szt.-20%
25 zł 20 zł

Promocja

Pieluchy Little Swimmers XS marki Huggies przeznaczone są dla dzieci od 3 do 8 kg. Jednorazowe majteczki do pływania wyposażone zostały w chłonny wkład oraz wyprofilowane falbanki, które zapobiegają przeciekaniu. Elastyczne boki dokładnie dopasowują się do talii dziecka, dzięki temu zapewniają pełen komfort i wygodę. Są łatwe w zdejmowaniu i zakładaniu, gwarantują higienę i bezpieczeństwo.

Huggies Pieluchy Little Swimmers 5-6 (12-18 kg) 11 szt.-20%
25 zł 20 zł

Promocja

Pieluchy Little Swimmers L10 szt 12–18kg przeznaczone są dla dzieci od 12 do 18 kg. Pieluchy do pływania w formie majtek posiadają unikalny chłonny wkład. Wyprofilowane falbanki zapobiegają przeciekaniu, a elastyczne boki łatwo dopasują się do talii Waszego dziecka.

Huggies Pieluchy Little Swimmers 3-4 (7-15 kg) 12szt.-20%
25 zł 20 zł

Promocja

Jednorazowe majteczki do pływania przeznaczone dla aktywnych dzieci lubiących zabawy w wodzie. Nie ulegają zniszczeniu w wodzie, a wyprofilowane falbanki zapobiegają przeciekaniu. Elastyczne boki dokładnie dopasowują się do talii dziecka, dzięki temu zapewniają pełen komfort i wygodę. Są łatwe w zdejmowaniu i zakładaniu, gwarantują higienę i bezpieczeństwo.

Bambo Nature pieluszki 0 Premature (1-3 kg) 24 szt.
24 zł 21 zł

Bambo-Nature 24 szt. to dziecięce, uniwersalnymi pieluszki dla dziewcząt i chłopców. Wyróżniają się oddychającą powierzchnią i zapięciem na rzep. Są przeznaczone dla dzieci o wadze od 1 do 3 kg.

Pampers Pieluchy New Baby 1 (2-5 kg) Newborn 43 szt.
25 zł 24 zł

Pampers New Baby 1 Newborn to pieluszki stworzone z myślą o noworodkach. Zastosowano w nich specjalną technologię, która pomaga równomiernie rozprowadzać wilgoć w 3 chłonnych kanalikach i lepiej zamykać ją wewnątrz, przez co zmniejsza efekt pełnej i mokrej pieluchy.

Pampers Pieluchy New Baby 2 Mini (4-8 kg) 43 szt.
24 zł

Pampers Active New Baby 2 Mini to nowe pieluszki, stworzone z myślą o noworodkach. Przeznaczone do ochrony delikatnej skóry dziecka. Posiadają podwójny wkład chłonny. Paski nasączone wyciągiem z aloesu chronią delikatną skórę Twojego malucha. W opakowaniu znajdują się 43 sztuki.

Bella Happy pieluchy Pants 4 Maxi 24 (8-14 kg) szt.
25 zł

Pieluszki Bella Happy Pants Maxi są przeznaczone dla dzieci o wadze od 8–14 kg, mają elastyczny pasek, co pozwala na idealne dopasowanie w każdej pozycji, boczne marszczenia wokół nóg są elastyczne i niezwykle miękkie, więc pieluchy dobrze pasują i nigdzie się nie wpijają.

Bella Happy Pants 5 Junior (11-18 kg) 22 szt
25 zł

Pieluszki Bella Happy Pants Junior są przeznaczone dla dzieci o wadze od 11 do 18 kg, mają elastyczny pasek, co pozwala na idealne dopasowanie w każdej pozycji, boczne marszczenia wokół nóg są elastyczne i niezwykle miękkie, więc pieluchy dobrze pasują i nigdzie się nie wpijają.

Pampers Pieluchomajtki Splashers 3-4 (6-11 kg) 12 szt.
30 zł 26 zł

Pieluchomajtki Splashers marki Pampers to jednorazowe pieluchy do pływania. Nie pęcznieją w wodzie jak zwykłe pieluszki, zapewniając przy tym wygodne dopasowanie. Dzięki elastycznej taśmie w pasie pieluchy pasują niczym strój kąpielowy oraz łatwo się je zakłada i ściąga.