Tribal Piercing tunel BFTN (wymiar 18 mm)

Marka: Tribal Nr katalogowy: 100002361886
Tribal Piercing tunel BFTN (wymiar 18 mm)

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Tribal Piercing tunel BFTN (wymiar 18 mm)

Piercing tunel BFTN. Pełny opis

18

18 zł z VAT 36 zł, oszczędzasz 18 zł (50 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :24.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Tradycyjny producent biżuterii Tribal jest z pewnością znane ogółowi społeczeństwa. Marka Tribal produkuje biżuterię wykonaną z chirurgicznej stali najwyższej jakości. Biżuteria hipoalergiczne trwałość barwy, odporność na ścieranie i utlenianie.

Marka Tribal oferuje szeroką gamę bransoletki, pierścionki, kolczyki, łańcuszki i szerokiej gamy piercing. Nie tylko piercing marki Tribal odpowiadają jakości wykonania i wzornictwa, współczesnych trendów mody.

Materiał: stal chirurgiczna
Kolor: stalowy
Miejsce: ucho

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie unisex
Materiał stal chirurgiczna
Kolor stalowy
Przeznaczenie ucho
Wymiary 18 mm