Silvego Damskie srebra pierścień claddagh ZTR96391 (obwód 50 mm) srebro 925/1000

Marka: Silvego Nr katalogowy: 100002730923

Sprzedaż partnerska

Silvego Damskie srebra pierścień claddagh ZTR96391 (obwód 50 mm) srebro 925/1000

Damskie srebra pierścień claddagh ZTR96391. Pełny opis

44

44 zł Z VAT

Nr katalogowy: 100002730923

Pełny opis

Opis produktu

Silvego

Biżuteria Silvego doskonałe połączenie srebra lub ze stali nierdzewnej o wspaniałych kryształów

. Jak sama nazwa wskazuje, głównie srebrną biżuterię, które są wykonane z wysokiej jakości srebra rodu, który ma najlepsze cechy. Można wybierać spośród wielu ciekawych kształtach, jak serca, krople, płatki i wiele innych. Srebrna biżuteria ma swój niepowtarzalny urok, a ich popularność rośnie, zwłaszcza wśród młodych ludzi.

Historia srebra

Ludzie wykorzystywane srebro od czasów starożytnych

. Łacińska nazwa dla srebra Argentum brzmi, co oznacza biały. To był jasny biały połysk farby jest tak typowa dla srebra. Jest to jeden z najpiękniejszych naturalnych metali w ogóle. Nic więc dziwnego, że zaczął być używany do wyrobu biżuterii na całym świecie. Srebro stało się silnym konkurentem złota.

 

Srebro górnictwo ma bardzo burzliwą historię, która przewyższa chyba górnictwie miedzi i złota. Pierwszy żyły srebra są bardziej niż 4000 rok. Wiele srebrna biżuteria umieszczano w grobach królów Chaldejczyka. Co ciekawe jednak, jest to, że na przykład w egipskich piramid leczono srebro znaleźć w małych ilościach. Mówi się, że w czasie panowania króla Salomona był w starożytności tyle srebra, które miały praktycznie żadnej wartości. Największe kopalnie srebra znajdują się w Hiszpanii. Fenicjanie, który wydobywano srebro na nim bardzo bogaty.

idealny związek

Srebra charakteryzuje się stabilnością w powietrzu. Utlenia się tylko poprzez działanie oparów siarki, na przykład, gdzie powietrze jest zanieczyszczone. Biżuteria Silvego są rodu, co czyni je odpornymi na utlenianie i nie powoduje reakcji alergicznej. Biżuteria Silvego przynosi bardzo piękne kawałki, że jakość mieszanka srebra i błyszczące kryształki. Gustowny biżuteria jest bronią każdej kobiety. Silvego przynosi pierścionki, kolczyki i wisiorki, które przyciągają na pierwszy rzut oka.

Bogaty asortyment biżuterii Silvego

Oferujemy kolczyki Silvego które można kupić po bardzo rozsądnych cenach

. Rod srebro pięknie błyszczące, krystalicznie września mil. Niektóre biżuteria jest również popularny sadzone cyrkonii, które doskonale imitują kamienie. Na uwagę zasługuje również obrączki Silvego które są wyrafinowane w najdrobniejszych szczegółach. Bardzo interesujące są obrączki ze stali, której powierzchnia jest modyfikowana poprzez piaskowanie grawerowanie złota. Jeśli wolisz klasykę, można wybrać proste obrączki dla kobiet i mężczyzn ze stali chirurgicznej. Te biżuteria wygląda bardzo elegancko, jego właściwości są łatwo kompensowane złoto Plus może potrwać do bardzo sympatycznego kwoty.

 

Jeśli lubisz pomysłowe i niepowtarzalne biżuterię że olśnić każdego, ale nie chcą płacić za nich wygórowanych sum, a następnie postępować zgodnie z menu biżuteria Silvego .

Pierścień został nazwany po wiosce rybackiej Claddagh. Ten niezwykły pierścień otoczony kilkoma legendami jest popularny ze względu na znaczenie, które symbolizują ręce trzyma serce z koroną.

Ręce reprezentują przyjaźń, serce miłością, a korona reprezentuje lojalność.
Pierścień jest odpowiednia jako dar przyjaźni jako pierścieniem sprzęgającym.

Sposób zdobyłem zużycie pierścień jest ważna informacja:

  • Prawa ręka – koronkę oznacza, że ​​użytkownik jest wolny i nie jest przyłączone.
  • Prawa ręka – korona w kochaj albo związku.
  • Lewa ręka – koronkę środków jest zaangażowany.
  • Lewa ręka – korona w żonaty / zamężna.

Claddagh jest cenna, a ponieważ byli biedni irlandzki, obrączki były przekazywane z pokolenia na pokolenie … z ojca na syna i matki na córkę.

Materiał: srebro 925/1000
Wykończenie: połysk, rodowanie
Kolor: srebrny
Szerokość: 75 mm
Przybliżona waga: 2

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie dla kobiet
Materiał srebro 925/1000
Kolor srebrny
Obwód 50 mm
Waga 2