Calvin Klein Pierścień Czujniki KJ79AR0103 (obwód 55 mm)

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002365523
Calvin Klein Pierścień Czujniki KJ79AR0103 (obwód 55 mm)

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.04.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Calvin Klein Pierścień Czujniki KJ79AR0103 (obwód 55 mm)

Pierścień Czujniki KJ79AR0103. Pełny opis

337

337 zł z VAT 481 zł, oszczędzasz 144 zł (29 %)
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Obwód

Pełny opis

Opis produktu

Calvin Klein jest jednym z najbardziej znanych marek w świecie mody pochodząca z Nowego Jorku. Świadomość naszych klientów przedziera dżinsy i bieliznę, która od swojej premiery pozostaje na szczycie popularności. Marka Calvin Klein jest również charakteryzuje się naciskiem na unisex mody. Ich umiejętności i talent Calvin Klein prowadzona w branży perfum , kosmetyków i akcesoriów mody . Dwa razy w roku możemy z nowej kolekcji od Calvina Kleina czekamy na oryginalne, unikalne i ponadczasowe kolekcje biżuterii i zegarków . Biżuteria Calvin Klein wyróżniają się prostotą i elegancją. stal chirurgiczna jest podstawowym materiałem, z którego biżuteria Calvin Klein produkowane. W przypadku złocenia jest stosowane wykończenie PVD.

Materiał: stal chirurgiczna, szkło
Kolor: stalowy, szary

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie dla kobiet
Materiał stal chirurgiczna, szkło
Kolor stalowy, szary
Obwód 55 mm