Silvego Srebrny Pierścień Aida JJJR0120 (obwód 49 mm) srebro 925/1000

Marka: Silvego Nr katalogowy: 100003649402

Sprzedaż partnerska

Silvego Srebrny Pierścień Aida JJJR0120 (obwód 49 mm) srebro 925/1000

Srebrny Pierścień Aida JJJR0120. Pełny opis

98

98 zł z VAT

Nr katalogowy: 100003649402

Pełny opis

Opis produktu

Silvego

Biżuteria Silvego doskonałe połączenie srebra lub ze stali nierdzewnej o wspaniałych kryształów

. Jak sama nazwa wskazuje, głównie srebrną biżuterię, które są wykonane z wysokiej jakości srebra rodu, który ma najlepsze cechy. Można wybierać spośród wielu ciekawych kształtach, jak serca, krople, płatki i wiele innych. Srebrna biżuteria ma swój niepowtarzalny urok, a ich popularność rośnie, zwłaszcza wśród młodych ludzi.

Historia srebra

Ludzie wykorzystywane srebro od czasów starożytnych

. Łacińska nazwa dla srebra Argentum brzmi, co oznacza biały. To był jasny biały połysk farby jest tak typowa dla srebra. Jest to jeden z najpiękniejszych naturalnych metali w ogóle. Nic więc dziwnego, że zaczął być używany do wyrobu biżuterii na całym świecie. Srebro stało się silnym konkurentem złota.

 

Srebro górnictwo ma bardzo burzliwą historię, która przewyższa chyba górnictwie miedzi i złota. Pierwszy żyły srebra są bardziej niż 4000 rok. Wiele srebrna biżuteria umieszczano w grobach królów Chaldejczyka. Co ciekawe jednak, jest to, że na przykład w egipskich piramid leczono srebro znaleźć w małych ilościach. Mówi się, że w czasie panowania króla Salomona był w starożytności tyle srebra, które miały praktycznie żadnej wartości. Największe kopalnie srebra znajdują się w Hiszpanii. Fenicjanie, który wydobywano srebro na nim bardzo bogaty.

idealny związek

Srebra charakteryzuje się stabilnością w powietrzu. Utlenia się tylko poprzez działanie oparów siarki, na przykład, gdzie powietrze jest zanieczyszczone. Biżuteria Silvego są rodu, co czyni je odpornymi na utlenianie i nie powoduje reakcji alergicznej. Biżuteria Silvego przynosi bardzo piękne kawałki, że jakość mieszanka srebra i błyszczące kryształki. Gustowny biżuteria jest bronią każdej kobiety. Silvego przynosi pierścionki, kolczyki i wisiorki, które przyciągają na pierwszy rzut oka.

Bogaty asortyment biżuterii Silvego

Oferujemy kolczyki Silvego które można kupić po bardzo rozsądnych cenach

. Rod srebro pięknie błyszczące, krystalicznie września mil. Niektóre biżuteria jest również popularny sadzone cyrkonii, które doskonale imitują kamienie. Na uwagę zasługuje również obrączki Silvego które są wyrafinowane w najdrobniejszych szczegółach. Bardzo interesujące są obrączki ze stali, której powierzchnia jest modyfikowana poprzez piaskowanie grawerowanie złota. Jeśli wolisz klasykę, można wybrać proste obrączki dla kobiet i mężczyzn ze stali chirurgicznej. Te biżuteria wygląda bardzo elegancko, jego właściwości są łatwo kompensowane złoto Plus może potrwać do bardzo sympatycznego kwoty.

 

Jeśli lubisz pomysłowe i niepowtarzalne biżuterię że olśnić każdego, ale nie chcą płacić za nich wygórowanych sum, a następnie postępować zgodnie z menu biżuteria Silvego .

Materiał: kryształ, srebro 925/1000
Wykończenie: połysk, rodowanie
Kolor: przezroczysty, srebrny
Zdobienie: kryształ
Szerokość: 8 mm
Przybliżona waga: 3,00

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie dla kobiet
Materiał kryształ, srebro 925/1000
Kolor przezroczysty, srebrny
Obwód 49 mm
Kamień główny kryształ
Waga 3,00