Lamps piłkarzyki

Lamps piłkarzyki

Ocena: 3,3
564 zł 479 zł

Piłkarzyki zaprojektowane w wysokiej jakości drewnianym stylu. Możesz zagrać w turniej piłki nożnej. Zawiera uchwyty antypoślizgowe. Każda bramka wyposażona jest w licznik bramek.

Teddies Gra Mini Hokej Na Lodzie
195 zł

Gra Mini Hokej Na Lodzie marki Teddies pozwoli Ci na rozgrywanie pasjonujących pojedynków, kiedy tylko będziesz miał ochote i znajdzie się chętny przeciwnik! Zespoły czerwonychniebieskich zawodników będą zacięcie rywalizować ze sobą na lodzie. Świetna zabawa gwarantowana!

Chemoplast Hokej-10%

Chemoplast Hokej

Ocena: 4
50 zł 45 zł

Wyprzedaż

Hokej marki Chemoplast to wspaniała rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wszyscy gracze to trójwymiarowe figurki dzięki czemu gra nabiera realizmu. Gra przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia.

Lamps bilard, duży

Lamps bilard, duży

Ocena: 4,2
198 zł

Ten stół bilardowy jest przeznaczony do zabawy i treningu motoryki oraz koordynacji rąk i oczu. Zestaw zawiera także 2 kije i bile,,aby nic nie stało na drodze do świetnej zabawy.

Dunlop Stół do cymbergaja Air Hockey
589 zł

Stół do cymbergaja Air Hockey marki Dunlop sprawi radość całej rodzinie. Gra fantastycznie rozwija refleks i koordynację ruchowo-wzrokową. Stół został wykonany z solidnej płyty MDF, dzięki czemu jest wytrzymały i bezpieczny.

Chemoplast Piłka nożna Champion plastik 63x36x9
71 zł

Piłka nożna Champion plastik 63×36×9 marki Chemoplast to nieco inna odmiana klasycznych piłkarzyków. W tej wersji, piłkarzyki przymocowane są do boiska przez sprężynki, dzięki czemu rozrywka jest jeszcze bardziej interesująca. Jeśli Twoje dziecko jest fanem piłki nożnej, ta gra na pewno mu się spodoba!

Albi Piłkarzyki dla 2 osób
65 zł

Piłkarzyki marki Albi to gra dla 2 osób. Nic nie dostarcza tyle rozrywki co turniej, od teraz każdy wieczór ze znajomymi będzie pełen emocji. Piłkarzyki przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia.

Teddies Piłkarzyki 60x36x8 cm
95 zł

Piłkarzyki marki Teddies to ponadczasowa gra przeznaczona dla dwóch graczy. Zorganizowanie turnieju z przyjaciółmi czy rodziną będzie idealnym rozwiązaniem na spędzenie długiego, zimowego wieczoru. Zestaw zawiera dwa kompletne zespoły z bramkarzem oraz tablicę wyników.

Lamps piłkarzyki, małe
198 zł

Piłkarzyki zaprojektowane w wysokiej jakości drewnianym stylu. Możesz rozegrać turniej piłki nożnej. Zawiera uchwyty antypoślizgowe. Każda bramka wyposażona jest w licznik bramek.