Tunturi piłka gimnastyczna 90 cm
75 zł

Raty 10x0 %

Piłka gimnastyczna Tunturi o średnicy 90 cm to doskonały wybór do domowych zajęć fitness. Ćwiczenia z piłką wzmocnią mięśnie całego ciała, pozwolą się zrelaksować oraz rozciągnąć. Najwyższej jakości materiał, użyty do wykonania piłki jest odporny na ścieranie, otarcia, a także uszkodzenia.

LIFEFIT Lifefit piłka gimnastyczna 65 cm
39 zł

Raty 10x0 %

Piłka gimnastyczna Lifefit TRANSPARENT 65 cm należy do serii profesjonalnych gadżetów do ćwiczeń gimnastycznych. Jej atutem jest wszechstronne zastosowanie do ćwiczeń fitness, cardio i rehabilitacyjnych.

LIFEFIT piłka gimnastyczna Lifefit, 75 cm
46 zł

Raty 10x0 %

Piłka gimnastyczna Lifefit TRANSPARENT 75 cm to produkt z profesjonalnej serii. Ma wszechstronne zastosowanie w ćwiczeniach fitness, cardio i rehabilitacyjnych.

Tunturi piłka Gym Ball Anti Burst 65cm
69 zł

Raty 10x0 %

Tunturi Gym Ball Anti Burst o średnicy 65 cm to uniwersalna piłka gimnastyczna do treningu całego ciała. Sprawdzi się zarówno podczas treningu wzmacniającego jak i zajęć korekcyjnych. Piłka jest wytrzymała, odporna na ścieranie oraz uszkodzenia. To doskonałe urozmaicenie codziennego treningu.

Tunturi Gym Ball 55cm
42 zł

Raty 10x0 %

Piłka gimnastyczna Tunturi Gym Ball o średnicy 55 cm to rewelacyjne rozwiązanie dla niewysokich Pań, które poszukują sprzętu zarówno do zajęć rozciągających jak i fitness. Wytrzymały materiał oraz najwyższa jakość wykonania, gwarantują wysoką odporność na ścieranie oraz uszkodzenia. Piłka świetnie sprawdzi się zarówno w zaciszu domowym jak i w klubie fitness.