SELECT piłka FB Diamond rozm. 5
101 zł

Piłka do piłki nożnej w rozmiarze 5 posiada ręcznie szytą konstrukcję z 32 paneli. Szczególnie dobrze nadaje się do treningów i meczów klasy średniej. SELECT FB Diamond rozm. 5 zapewnia wspaniałe właściwości w locie i na ziemi.

SELECT piłka FB Contra rozm. 4
87 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piłka do piłki nożnej w rozmiarze 4 posiada ręcznie szytą konstrukcję z 32 paneli. Użyty materiał i 5 – warstwowa wyściółka zapewniają doskonałe właściwości lotu. Nadaje się szczególnie do treningów w klubach dziecięcych. SELECT FB Contra rozm. 4 jest wykonana ze skóry syntetycznej.

QUICK Sport piłka Wahkan
233 zł

Piłka została wykonana z 6 warstw, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Może być używana do zawodów międzynarodowych. Piłka Wahkan QUICK Sport nadaje się do zabawy na zewnątrz i wewnątrz.

QUICK Sport piłka Takoda
86 zł

Piłka została wykonana z 4 warstw, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Można ją wykorzystać do gry w lidze uczniów. Piłka Takoda QUICK Sport nadaje się do zabawy na zewnątrz i wewnątrz.

QUICK Sport piłka Jacy rozmiar 1
39 zł

Ręcznie szyta piłka została wykonana z 3 warstw, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Jest przeznaczona głównie dla dzieci. Piłka QUICK Sport Jacy rozmiar 1 nadaje się do gry na trawie.