QUICK Sport piłka Takoda
74 zł

Nowość

Piłka została wykonana z 4 warstw, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Można ją wykorzystać do gry w lidze uczniów. Piłka Takoda QUICK Sport nadaje się do zabawy na zewnątrz i wewnątrz.

Nike Piłka English Premier League Magia
206 zł

Piłka do gry posiada 12-panelową konstrukcję z logo Premier League. Ma rowki Aerowtrac, aby zapewnić dokładny lot. Nike English Premier League Magia ma kontrastowe kolory, dzięki którym można łatwo zobaczyć nawet na zaśnieżonej powierzchni.

QUICK Sport piłka Hakan rozmiar 3
58 zł

Nowość

Ręcznie szyta piłka została wykonana z 4 warstw, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Jest przeznaczony głównie dla uczniów. Piłka QUICK Sport Hakan rozmiar 3 nadaje się do gry na trawie.

QUICK Sport piłka Jacy rozmiar 1
33 zł

Nowość

Ręcznie szyta piłka została wykonana z 3 warstw, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Jest przeznaczona głównie dla dzieci. Piłka QUICK Sport Jacy rozmiar 1 nadaje się do gry na trawie.

QUICK Sport piłka Swift niskie odbicie
83 zł

Nowość

Ręcznie szyta piłka została wykonana z 4 warstw, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Może być używana do halowej piłki nożnej. Piłka Swift QUICK Sport nadaje się do zabawy na zewnątrz i wewnątrz.

QUICK Sport piłka Wahkan
198 zł

Nowość

Piłka została wykonana z 6 warstw, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Może być używana do zawodów międzynarodowych. Piłka Wahkan QUICK Sport nadaje się do zabawy na zewnątrz i wewnątrz.

SELECT piłka FB Brillant Replica rozm. 5
68 zł 55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piłka do piłki nożnej w rozmiarze 5 posiada maszynowo szytą konstrukcję z 32 paneli. Wykonana z drobnego materiału i wyposażona w podwójny zawór. SELECT FB Brillant Replica rozm. 5 jest wykonana ze skóry syntetycznej i znajduje zastosowanie podczas treningów.

SELECT piłka FB Classic rozm. 4 pomarańczowo - czarna
83 zł 61 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piłka do piłki nożnej w rozmiarze 4 posiada maszynowo szytą konstrukcję z 32 paneli. Wykonana z drobnego materiału z błyszczącym wykończeniem. SELECT FB Classic rozm. 4 pomarańczowo – czarna jest idealna na treningi dzieci i młodzieży.

SELECT piłka FB Diamond rozm. 5
102 zł 79 zł

Piłka do piłki nożnej w rozmiarze 5 posiada ręcznie szytą konstrukcję z 32 paneli. Szczególnie dobrze nadaje się do treningów i meczów klasy średniej. SELECT FB Diamond rozm. 5 zapewnia wspaniałe właściwości w locie i na ziemi.

QUICK Sport piłka Bohemians 5 Classic
89 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 5 wykonana jest z materiału Leather Kid. Jest szyta ręcznie z 4 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Bohemians 5 Classic będzie idealnym prezentem dla fanów tego klubu piłkarskiego.

QUICK Sport piłka Bohemians Mini Classic
51 zł 45 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 0 wykonana jest z materiału L110. Jest szyta ręcznie z 3 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Bohemians Mini Classic będzie idealnym prezentem dla fanów tego klubu piłkarskiego.

QUICK Sport piłka Bohemians Mini New
45 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 0 wykonana jest z materiału L110. Jest szyta ręcznie z 3 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Bohemians Mini New będzie idealnym prezentem dla fanów tego klubu piłkarskiego.

QUICK Sport piłka Lemo 5
73 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 5 wykonana jest z materiału Leather Kid. Jest szyta ręcznie z 4 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Lemo 5 będzie idealnym prezentem dla każdego piłkarza.

QUICK Sport piłka Retro 5
240 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 5 wykonana jest z materiału Leather Kid. Jest szyta ręcznie z 4 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Retro 5 będzie idealnym prezentem dla każdego piłkarza.

QUICK Sport piłka Zbrojovka 5 Classic
89 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 5 wykonana jest z materiału Leather Kid. Jest szyta ręcznie z 4 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Zbrojovka 5 Classic będzie idealnym prezentem dla fanów tego klubu piłkarskiego.

QUICK Sport piłka Zbrojovka 5 New
89 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 5 wykonana jest z materiału Leather Kid. Jest szyta ręcznie z 4 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Zbrojovka 5 New będzie idealnym prezentem dla fanów tego klubu piłkarskiego.

QUICK Sport piłka Zbrojovka Mini Classic
51 zł 45 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 0 wykonana jest z materiału L110. Jest szyta ręcznie z 3 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Zbrojovka Mini Classic będzie idealnym prezentem dla fanów tego klubu piłkarskiego.

QUICK Sport piłka Zbrojovka Mini New
45 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 0 wykonana jest z materiału L110. Jest szyta ręcznie z 3 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Zbrojovka Mini New będzie idealnym prezentem dla fanów tego klubu piłkarskiego.

SELECT piłka FB Contra rozm. 5
104 zł 94 zł

Piłka do piłki nożnej w rozmiarze 5 posiada ręcznie szytą konstrukcję z 32 paneli. Użyty materiał i 5 – warstwowa wyściółka zapewniają doskonałe właściwości lotu. Nadaje się szczególnie do treningów w klubach dziecięcych. SELECT FB Contra rozm. 5 jest wykonana ze skóry syntetycznej.