Beper Wymienne głowice język elektrycznym pilnikiem po piętach Beper 40948

Marka: Beper Nr katalogowy: 100002765221
Beper Wymienne głowice język elektrycznym pilnikiem po piętach Beper 40948

Sprzedaż partnerska

Beper Wymienne głowice język elektrycznym pilnikiem po piętach Beper 40948

Głowice wymienne dla elektrycznym pilnikiem do pedicure i stopy delikatnie usuwa suchą skórę i zrogowacenia i natychmiast zapewnia niesamowite uczucie dobrego samopoczucia! Wystarczy przejść się łatwo w miejscach, które mają leczyć, aby osiągnąć pożądany efekt. Pełny opis

37

37 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Głowice wymienne dla elektrycznym pilnikiem do pedicure i stopy delikatnie usuwa suchą skórę i zrogowacenia i natychmiast zapewnia niesamowite uczucie dobrego samopoczucia! Wystarczy przejść się łatwo w miejscach, które mają leczyć, aby osiągnąć pożądany efekt. Wyniki są natychmiastowe, aksamitne nogi, jak również profesjonalny pedicure.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%