Scholl Obieranie obracających się głowic Velvet Gładkie 2 szt

Marka: Scholl Nr katalogowy: 100002397080
Scholl Obieranie obracających się głowic Velvet Gładkie 2 szt

Sprzedaż partnerska

Scholl Obieranie obracających się głowic Velvet Gładkie 2 szt

Obieranie obracających się głowic VelvetSmooth nadaje się do wszystkich pilników do paznokci Scholl VelvetGładkie. Pełny opis

58

58 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Obieranie obracających się głowic VelvetSmooth nadaje się do wszystkich pilników do paznokci Scholl VelvetGładkie.

Funkcje:

  • zapasowe głowice do suchego pedicure,
  • delikatnie usuwa suchą i łuszczącą się skórę na nogach i nogach,
  • pozostawia skórę aksamitnie miękką.
Jak korzystać:

Głowę należy wymienić, jeśli jej skuteczność zostanie zmniejszona. Upewnij się, że zegar jest wyłączony. Wymontuj wymienną głowicę – naciśnij odpowiedni przycisk z boku maszyny i delikatnie pociągnij za głowę. Załóż nową głowicę na jednostkę, naciskając kliny po obu stronach głowicy, a następnie wkładając ją do urządzenia. Przed użyciem upewnij się, że obrotowa głowica jest dobrze zamontowana na maszynie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%