HAMA pilot  4v1 (12306)
40 zł

Pilot do telewizora HAMA 4v1 (12306) pozwala na sterowanie wszystkimi elementami kina domowego. Wyposażony został w przyciski z wyraźnymi oznaczeniami i wygodnym rozkładzie. Zasięg do 10 metrów pozwala na wygodne użytkowanie nawet w dużych pomieszczeniach.


Meliconi pilot uniwersalny Smart4
193 zł

Uniwersalny pilot Smart TV Meliconi Smart4 wyposażony w klawiaturę QWERTY, może kontrolować do 4 urządzeń jednocześnie. Wykorzystując technologię Air Mouse, możliwe jest sterowanie kursorem na ekranie telewizora poprzez ruchy pilotem.


Meliconi Pilot zdalnego sterowania Gumbody Personal 3 SONY
100 zł

61 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Gumowany, uniwersalny pilot zdalnego sterowania Meliconi, do telewizorów marki SONY. Wystarczy włożyć baterie, by pilot był gotowy do pracy, oferując pełną gamę oryginalnych funkcji. Jego korpus odporny jest na wstrząsy, posiada też wskaźnik poziomu baterii.


Meliconi TLC01 uniwersalny pilot TV Philips
69 zł

45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny pilot do telewizorów Philips. Wystarczy włożyć baterie, by był gotowy do użycia – ze wszystkimi funkcjami.


Meliconi TLC01 uniwersalny pilot TV Samsung
69 zł

45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny pilot do telewizorów Samsung. Wystarczy włożyć baterie, by był gotowy do użycia – ze wszystkimi funkcjami.


VIVANCO Pilot zdalnego sterowania UR 40 USB
89 zł

70 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny pilot zdalnego sterowania Vivanco 4 w 1. model idealny do telewizorów, odbiorników satelitarnych, dekoderów, odtwarzaczy DVD/Blu-ray, itp. Obsługuje ponad 2500 marek i 240 000 urządzeń. Baza danych urządzeń może być aktualizowana poprzez pobieranie z Internetu. Łatwa konfiguracja za pomocą komputera.


LG pilot zdalnego sterowania AN-MR18BA
191 zł

Pilot LG AN-MR18BA Magic Remote został zaprojektowany do zdalnego sterowania kompatybilnych telewizorów LG 2018 Smart z systemem webOS. Za pomocą ruchów ręki, w której trzymasz urządzenie, kontrolujesz poruszanie się kursora na ekranie. Wbudowany mikrofon umożliwia wyszukiwanie aplikacji telewizyjnych oraz sterowanie głosem. Urządzenie posiada również kółko do przewijania, które ułatwia obsługę stron internetowych. Zostało wyposażone również w funkcję Magic Zoom, która pozwala na powiększenie obrazu w dowolnym miejscu.