Herlitz piórnik szkolny trzypiętrowy Smiley B&Y Faces
63 zł

Raty 10x0 %

Piórnik szkolny trzypiętrowy marki Herlitz z motywem uśmiechnietych emotikon jest wyposażony we wszystkie narzędzia do pisania, których uczniowie mogą potrzebować w szkole. Zapinany na wysokiej jakości zamek błyskawiczny. Został wykonany z materiału, który łatwo czyści się z zabrudzeń.

Herlitz piórnik wyposażony Goool, 3 piętra
83 zł 63 zł

Raty 10x0 %

Trzypiętrowy piórnik z motywem piłki nożnej jest w pełni wyposażony w przybory, które przydadzą się każdemu uczniowi. Zapinany na wysokiej jakości zamek, a użyty materiał jest łatwy do wyczyszczenia.

Herlitz piórnik wyposażony Motyl fioletowy, 3 piętra
83 zł 56 zł

Raty 10x0 %

Trzypiętrowy piórnik z motywem fioletowego motyla jest w pełni wyposażony w przybory, które przydadzą się każdemu uczniowi. Zapinany na wysokiej jakości zamek, a użyty materiał jest łatwy do wyczyszczenia.

Karton P+P 3 komorowy piórnik OXY Dots
42 zł

Raty 10x0 %

Piórnik szkolny z trzykondygnacyjnym wkładem w nowoczesnym stylu OXY. Piórnik posiada 40 gumowych pętli do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów do pisania i innych niezbędnych przedmiotów. Piórnik posiada mocny zamek błyskawiczny z dużymi szufladami ułatwiającymi obsługę. Wysoka jakość wykonania, która gwarantuje świetną wytrzymałość.

St.Majewski piórnik Transformers
79 zł

Raty 10x0 %

Dwukomorowy piórnik w popularnym projekcie Transformers. Bardzo praktyczny, przestronny piórnik w pięknych kolorach. Dwukomorowy piórnik jest wyposażony w akcesoria do pisania. Posiada dwie przegrody z suwakiem.

Stil piórnik szkolny Offroad
47 zł

Raty 10x0 %

Trzypiętrowy piórnik szkolny w unikalnym stylu. Piórnik ma trzy, praktyczne poziomy do przechowywania przyborów szkolnych i innych drobiazgów. Każde piętro ma oddzielne zamknięcie na zamek błyskawiczny. Piórnik jest wykonany z wysokiej jakości, trwałych materiałów.