NERF wyrzutnia ULTRA One-7%
210 zł 195 zł

Promocja

Zmotoryzowana wyrzutnia NERF ULTRA One ma magazynek o dużej pojemności na 25 rzutek dla właściwego działania. Wystrzel ponad dwa tuziny rzutek z tej bardzo wydajnej wyrzutni NERF Ultra. Przekrocz istniejące ograniczenia z nowymi rzutkami Nerf Ultra! Strzelaj rzutkami o zasięgu do 33 metrów. Wyrzutnia ma miejsce do przechowywania rzutek dla szybkiego ładowania.

NERF ELITE Disruptor
59 zł 57 zł

Promocja

Elite Disruptor marki NErf zachwyci każdego małego strzelca. Wyrzutnia posiada obrotowy, 6-strzałkowy magazynek z możliwością wystrzelenia wszystkich strzałek jedna za drugą.

NERF wyrzutnia Modulus Shadow ICS 6-30%
142 zł 99 zł

Promocja

Pozostań w ukryciu lub stań w blasku światła dzięki wyrzutni Nerf Modulus Ghost Ops Shadow ICS-6. Rozświetl się, naciskając element aktywacyjny.

NERF blaster Elite 2.0 Warden DB-8-6%
104 zł 97 zł

Promocja

Ten elegancki blaster NERF 2.0 Elite Warden DB-8 na 8 strzałek pozwala wystrzelić 2 strzałki Elite jednocześnie aż na odległość 26 metrów! Konstrukcja blastera pozwala na wielokrotne ładowanie i wystrzeliwanie stałego, podwójnego strumienia strzał!

NERF wyrzutnia Fortnite Risky Reeler
208 zł 199 zł

Promocja

Wyrzutnia Nerf Fortnite AR-L jest inspirowana bronią używaną w popularnej grze Fortnite. Wyrzutnia, która wygląda tak samo i jest w tym samym kolorze, pozwala strzelać jeszcze szybciej. Za pomocą przycisku aktywowane jest szybkie strzelanie, potem wystarczy nacisnąć spust i wystrzelić strzałkę. W zestawie znajduje się pojemnik na 10 strzałek oraz 20 strzałek Nerf Fortnite Elite. Włącz celownik, by uzyskać lepszą dokładność strzału.

NERF wyrzutnia Elite Rukkus ICS-8-14%
69 zł 59 zł

Promocja

Załaduj i wystrzel z wyrzutni Ruckus ICS-8 blast. Nerf N-Strike Elite wyposażony jest w tacę, która może pomieścić 8 strzałów.

NERF strzałki ULTRA 45 szt-30%
109 zł 76 zł

Promocja

Zasięg większy niż kiedykolwiek dzięki NERF Ultra strzałkom! Nowe strzałki Nerf mają innowacyjną, ulepszoną końcówkę, która dzięki zastosowaniu technologii Aerofin i lekkiej pianki NERF Ultra zapewnia najdłuższy zasięg w historii NERF. Z nowymi pistoletami NERF zasięg to nawet 37 metrów!

NERF blaster Elite 2.0 Turbine CS-18
191 zł 184 zł

Promocja

Stań się idealnym wojownikiem dzięki temu elektrycznemu blasterowi Nerf Turbine CS-18. Blaster oferuje dużą siłę ognia i szybkie strzelanie. Ma zasięg do 27 metrów. Duży magazynek pomieści wszystkie 18 strzałek Elite 2.0, które są częścią zestawu. Przeciwnicy po prostu nie mają szans.

NERF blaster ULTRA Two-30%
160 zł 112 zł

Promocja

Zmotoryzowany blaster NERF Ultra Two to idealna broń na pełne akcji zabawy. Dzięki otwartemu bębnowi, blaster można łatwo i szybko naładować, a strzelec nadal ma wgląd w liczbę pocisków, które mu pozostały. Przekrocz istniejące ograniczenia z nowymi rzutkami Nerf Ultra! Strzela rzutkami o zasięgu do 36 metrów.

NERF wyrzutnia Fortnite RL
122 zł 119 zł

Promocja

Ta wyrzutnia Nerf jest inspirowana grą Fortnite. Przeżyj bitwy Fortnite w prawdziwym życiu. Ta oto wyrzutnia Nerf Fortnite RL wystrzeliwuje jedną wielką, piankową rakietę. W opakowaniu 2 piankowe rakiety Nerf Fortnite.

TM Toys Laser X - Pistolet na podczerwień, Zestaw podwójny
234 zł 220 zł

Promocja

GWIAZDKOWE PROMOCJE: sprawdź też pozostałe okazje nawet do –70%!

Laser X – Pistolet na podczerwień, Zestaw podwójny marki TM Toys to zabawka, dzięki której poczujesz się jak na prawdziwej laserowej arenie! Pistolety mają zasięg do 60 metrów, a specjalne kamizelki zliczają celne strzały. Nadają się do zabawy w pomieszczeniach i na zewnątrz.
NERF pistolet Elite Trilogy DS 15
134 zł 127 zł

Promocja

Nowy pistolet Nerf Elite Trilogy DS 15 jest to zmechanizowany miotacz, który wystrzeliwuje 3 rzutki Elite naraz. Pakiet zawiera 5 sztuk wkładów i 15 sztuk strzał Elite. Po każdej stronie wkładu wchodzą 3 strzałki. Ciesz się dobrą zabawą z tym pistoletem Nerf.

NERF wyrzutnia ELITE Stryfe-9%
94 zł 85 zł

Promocja

Półautomatyczna wyrzutnia Nerf N-Strike Elite Stryfe wyposażona w magazynek na 6 strzałek, pozwala strzelać jedną ręką. Zawiera szybkie ładowanie magazynku, co umozliwia wygodne manipulowanie wyrzutnią. Odpowiednia dla dzieci od 8 lat.

NERF blaster Elite 2.0 Echo CS-10
154 zł 146 zł

Promocja

Zmodyfikuj ten nowy blaster według swoich potrzeb a następnie ruszaj do walki. Blaster umożliwia 4 różne ustawienia. Zawiera dołączaną kolbę i przedłużenie lufy. Wszystko, co musisz zrobić, to zapełnić magazynek i rzucić się w wir bitwy Nerf.

NERF pistolet Fortnite Sneaky Springer
87 zł 82 zł

Promocja

Pistolet na strzałki oferuje inspirowany kultowym pistoletem z popularnej gry wideoFortnite Battle Royale. W zestawie 6 oficjalnych rzutek Nerf Elite, magazynek 3-strzałkowy i wymienne akcesoria.

NERF wyrzutnia Fortnite HC E-7%
55 zł 51 zł

Promocja

Ta wyrzutnia Nerf jest inspirowana grą Fortnite. Przeżyj bitwy Fortnite w prawdziwym życiu z tą mega-wyrzutnią na jedną strzałkę. Wyrzutnia jest ładowana od przodu jedną strzałką Nerf Mega. W opakowaniu znajdują się 3 strzałki Nerf Mega.

NERF MODULUS Shadow ops-6%
178 zł 166 zł

Promocja

Miotacz Evvent Ops Evader Nerf Modulus! Ten automatyczny miotacz ma półprzezroczystą pokrywę, która świeci się po naciśnięciu spustu. Możliwość utrzymywania blastera w trybie niewidzialności.

NERF Zabawka Accustrike Quadrant-6%
47 zł 44 zł

Promocja

Bądź niepokonany i przebiegły wraz z bronią Nerf Accustrike Qadrant, dzięki jej praktycznym, kompaktowym wymiarom. Model Nerf Quadrant Blaster ma obrotowy magazynek, a dzięki wielkości świetnie nadaje się do tajnych misji.

NERF Pistolet Elite z laserowym celownikiem
53 zł 50 zł

Promocja

NERF N-Strike Elite Firestrike to supermocny karabin, który posiada wbudowany celownik laserowy. Laser po aktywowani może skupiać wiązkę celu odległym aż o 4,5 m. Dodatkowo karabin ma zasięg strzału do 22 m. Ponadto specjalna szyna mocująca pozwala na montaż dodatkowych akcesoriów.

NERF ELITE JOLT kieszonkowy blaster-7%
28 zł 26 zł

Promocja

ELITE JOLT kieszonkowy blaster marki Nerf Elite Jolt to pistolet kieszonkowy z serii N-Strike Elite. Pistolet charakteryzuje daleki zasięg, dodatkowo niewielki rozmiar sprawia, że z powodzeniem może zmieścić się w kieszeni.

NERF MEGA najmniejszy pistolet Big Shock-6%
45 zł 42 zł

Promocja

Pistolet MEGA Big Shock firmy Nerf to najmniejsza rozmiarowo broń z całej serii. Pomimo tego nie odstaje za bardzo z wielkością amunicji. Do pistoletu dołączono dwie mega rakiety, które pozwolą zaskoczyć nie jednego przeciwnika.

NERF naboje zapasowe Fortnite, 30 szt.-30%
70 zł 49 zł

Promocja

Zapasowe naboje Fortnite NERF 30 szt. Przydadzą się, kiedy skończy Ci się amunicja. Przegrałeś. Dlatego zabezpiecz się i zaopatrz w nie na czas. Naboje zapasowe NERF Fortnite 30 sztuk.

NERF NERF Zestaw strzałek Elite 30 sztuk
35 zł 33 zł

Promocja

Zestaw strzałek Elite 30 elementów, to trzydzieści lotek przeznaczonych do uzupełniania zapasów amunicji. Zachwyci małego miłośnika strzelania. Zabezpieczy zawodnika przed każdą niespodziewaną akcją. Rozwija, ale również gwarantuje świetna zabawę. Idealny pomysł na prezent.

NERF pistolet Fortnite TS-7%
150 zł 139 zł

Promocja

Sprowadź swoje bitwy Fortnite do poziomu rzeczywistości dzięki temu pistoletowi NERF Mega, który pozwala strzelać z ręcznym przeładowaniem! Zainspirowany pistoletem używanym w popularnej grze wideo Fortnite, NERF Fortnite TS odwzorowuje wygląd i kolory z gry. Ma wewnętrzny magazynek na 4 strzałki i miejsce na ich zapas.

NERF Zapasowe pociski do rakiety-11%
45 zł 40 zł

Promocja

Jeśli zabraknie ci amunicji, możesz być w niebezpieczeństwie! Więc nie lekceważ niczego i zawsze miej w magazynku trochę zapasowej amunicji. Na przykład ten zestaw 4 dużych nabojów odpowiednich dla wyrzutni rakiet Nerf Fortnite i wyrzutni rakiet GL-L.

TM Toys Laser-X Pistolet na podczerwień - zestaw dla jednego gracza
123 zł

Laser X – Pistolet na podczerwień marki TM Toys to zabawka, dzięki której poczujesz się jak na prawdziwej laserowej arenie! Pistolet ma zasięg do 60 metrów, a specjalna kamizelka zlicza celne strzały. Doskonale nadają się do zabawy zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach.

NERF blaster Elite 2.0 Phoenix CS-6-30%
141 zł 98 zł

Promocja

Pokonuj swoje cele w mgnieniu oka z prędkością zautomatyzowanego blastera! Naciśnij spust Przyspieszenia, by aktywować silniczek i szybko zneutralizować cel. Ponadto blaster jest wyposażony w lunetę dla jeszcze dokładniejszych interwencji na polu bitwy. Wszystko, co musisz zrobić, to zapełnić magazynek załączonymi strzałkami i walka może się rozpocząć.

Lamps Pistolet z tarczą
58 zł

Nowość

Rozpocznij szybką bitwę, w której zostaniesz zwycięzcą. Ten pistolet jest przeznaczony do wkładów piankowych z przyssawką. Opakowanie zawiera tarczę, okulary i 6 nabojów.

NERF Fortnite SMG-7%
113 zł 105 zł

Promocja

Weź udział w bitwie z nowym pistoletem NERF Fortnite SMG! To kolejny Nerf Blaster inspirowany grą Fortnite. Blaster jest wyposażony w silnik, który ułatwia szybkie strzelanie do celu, a także posiada magazynek do rzutek Nerf. Więc naładuj magazyn, celuj i zbliż się do swojej wygranej.

Addo Pistolet na wodę Tornado Trooper
42 zł

Ten pistolet na wodę wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest idealny do używania na świeżym powietrzu w upalne dni. Przygotuj się na zabawę z zasięgiem do 7 metrówszybkim ładowaniem.

NERF Elite Zestaw 12 strzałek A0350-30%
23 zł 16 zł

Promocja

Elite Zestaw 12 strzałek A0350 marki Nerf to doskonała zabawka dla aktywnych graczy. Rzutki przeznaczone do blasterów N-Strike Elite zapewnią bezpieczną i radosną zabawę całej rodzinie.

NERF SuperSoaker Fortnite Pump SG
78 zł 74 zł

Promocja

Ciesz się świetną zabawą w wodzie dzięki temu blasterowi, który jest inspirowany słynną grą wideo Fortnite. Blaster łatwo napełnia się wodą, a następnie wystarczy wycelować i użyć pompy, aby opryskać przeciwników.

NERF Fortnite SR-7%

NERF Fortnite SR

Ocena: 5
94 zł 87 zł

Promocja

Weź udział w bitwie z nowym pistoletem NERF FN SR! To kolejny Nerf Blaster inspirowany grą Fortnite. Blaster jest wyposażony w lunetę dla większej dokładności strzelania. Łatwa obsługa zamka, wystarczy lekko rozciągnąć i można strzelać. Beczka może pomieścić do 4 strzał Nerf.

NERF blaster Elite 2.0 Shockwave RD-15-30%
156 zł 109 zł

Promocja

Walcz z nowym blasterem NERF 2.0 Shockwave! Ten nowy blaster Elite 2.0 ma obracający się magazynek bębnowy, który pomieści do 15 strzałek. Wyceluj i wystrzel 1 strzałkę lub wszystkie 15 strzałek w krótkim odstępie czasu. Ten blaster strzela na odległość 27 metrów, więc możesz szybko dołączyć do bitwy i przejąć kontrolę!

NERF blaster Elite 2.0 Commander RD-6-7%
64 zł 59 zł

Promocja

Strzelaj i atakuj szybko dzięki niesamowitemu blasterowi NERF Elite 2.0 Commander! Ten blaster ma obracający się magazynek bębnowy, który pomieści do 6 strzałek Elite. Wyceluj i wystrzel 1 strzałkę lub wszystkie 6 strzałek w krótkim odstępie czasu. Blaster strzela na odległość do 27 metrów.

NERF Pistolet na wodę SuperSoaker Fortnite SMG
76 zł 72 zł

Promocja

Ciesz się świetną zabawą w wodzie dzięki temu blasterowi, który jest inspirowany słynną grą wideo Fortnite. Blaster łatwo napełnia się wodą, a następnie wystarczy wycelować i użyć pompy, aby opryskać przeciwników.

TM Toys Zestaw Laser X - Fusion
478 zł

Laser-X Fusion to seria broni, kamizelek i innych akcesoriów, które pomogą rozwinąć Twoje możliwości gry. Zestaw zawiera wyposażenie dla jednego lub dwóch graczy. W opakowaniu znajdziesz 2 pistolety, kamizelki i inne akcesoria.

NERF Zombie Strike Sidestrike + kabura-25%
70 zł 52 zł

Promocja

Zombie Strike Sidestrike + kabura to fantastyczny zestaw małego strzelca, składający się z pistoletu na specjalne rzutki, oraz niezbędnej do trzymania broni przy sobie kabury. Wyjątkowy design i wyrazista kolorystyka przykują uwagę każdego dziecka!

NERF broń Microshots Fortnite LLAMA-7%
39 zł 36 zł

Promocja

Przeżyj emocje, energię i styl Nerf i dowiedz się, dlaczego tak jest: Nerf albo nic. Broń Nerf w licencji Fortnite zapewnia najwyższą wydajność w bitwach Nerf. Seria Nerf MicroShots łączy zbieranie i zabawę z w mini wersji Twojego ulubionego Nerf!

NERF broń Microshots Fortnite RL-10%
39 zł 35 zł

Promocja

Przeżyj emocje, energię i styl Nerf i dowiedz się, dlaczego tak jest: Nerf albo nic. Broń Nerf w licencji Fortnite zapewnia najwyższą wydajność w bitwach Nerf. Seria Nerf MicroShots łączy zbieranie i zabawę z w mini wersji Twojego ulubionego Nerf!

NERF SuperSoaker Fortnite Micro Beef boss-7%
41 zł 38 zł

Promocja

Zanurz się w bitwie wodnej z pistoletem Fortnite Micro Soaker! Nie daj się zwieść jego małemu rozmiarowi, twoi przeciwnicy zostaną przemoczeni na wskroś! Bardzo niekonwencjonalny design tego pistoletu na wodę jest inspirowany popularną grą wideo Fortnite.

NERF broń Microshots Fortnite AR-L
38 zł 36 zł

Promocja

Przeżyj emocje, energię i styl Nerf i dowiedz się, dlaczego tak jest: Nerf albo nic. Broń Nerf w licencji Fortnite zapewnia najwyższą wydajność w bitwach Nerf. Seria Nerf MicroShots łączy zbieranie i zabawę z w mini wersji Twojego ulubionego Nerf!

NERF wyrzutnia Mega Bulldog
78 zł 74 zł

Promocja

Wyrzutnia Nerf Mega Buldog jest częścią serii AccuStrike ze strzałkami zaprojektowanymi dla większej precyzji. Załaduj 3 strzały, pociągnij za uchwyt i opuść spust.

Addo wodny pistolet Jet Stream
21 zł

Kolorowy pistolet na wodę Addo Jet Stream wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i idealnie sprawdzi się do zabawy na świeżym powietrzu. Zabawka charakteryzuje się łatwością obsługi i zasięgiem strzału sięgającym aż 6 metrów.

Gonher Policyjny rewolwer na kapiszony
48 zł 35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Policyjny rewolwer na kapiszony marki Gonher. Dzięki tej replice pistoletu, każdy chłopiec poczuje się jak prawdziwy policjant. Pistolet wykonany jest z metalu w srebrnym kolorze. W magazynku zmieści się osiem kapiszonów.

NERF blaster Elite 2.0 TRIO TD-3-13%
38 zł 33 zł

Promocja

Mały, niesamowity blaster Nerf z serii Elite 2.0! Nie daj się zwieść jego niewielkim rozmiarom, ma on ogromną moc! Po naładowaniu swojego ultralekkiego blastera strzałkami Elite, możesz schować go do kieszeni i podejść jak najbliżej swojego przeciwnika. W odpowiednim momencie pociągnij za dźwignię ładowania i jesteś gotowy do strzelania. Naciśnij spust, szybko ładuj kolejne strzałki i zostań zwycięzcą tego dnia!