NERF wyrzutnia Fortnite RL
135 zł 128 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ta wyrzutnia Nerf jest inspirowana grą Fortnite. Przeżyj bitwy Fortnite w prawdziwym życiu. Ta oto wyrzutnia Nerf Fortnite RL wystrzeliwuje jedną wielką, piankową rakietę. W opakowaniu 2 piankowe rakiety Nerf Fortnite.

NERF wyrzutnia ELITE Stryfe
110 zł 104 zł

Raty 10x0 %

Półautomatyczna wyrzutnia Nerf N-Strike Elite Stryfe wyposażona w magazynek na 6 strzałek, pozwala strzelać jedną ręką. Zawiera szybkie ładowanie magazynku, co umozliwia wygodne manipulowanie wyrzutnią. Odpowiednia dla dzieci od 8 lat.

NERF pistolet Fortnite Sneaky Springer
99 zł 88 zł

Raty 10x0 %

Pistolet na strzałki oferuje inspirowany kultowym pistoletem z popularnej gry wideoFortnite Battle Royale. W zestawie 6 oficjalnych rzutek Nerf Elite, magazynek 3-strzałkowy i wymienne akcesoria.

NERF ELITE Disruptor
65 zł 57 zł

Raty 10x0 %

Elite Disruptor marki NErf zachwyci każdego małego strzelca. Wyrzutnia posiada obrotowy, 6-strzałkowy magazynek z możliwością wystrzelenia wszystkich strzałek jedna za drugą.

NERF wyrzutnia Elite Rukkus ICS-8
69 zł

Raty 10x0 %

Załaduj i wystrzel z wyrzutni Ruckus ICS-8 blast. Nerf N-Strike Elite wyposażony jest w tacę, która może pomieścić 8 strzałów.

NERF Strzałki ACCUSTRIKE, 6 szt.
10 zł

Raty 10x0 %

Zawodnicy Nerf przegrywają, jeśli zabraknie im ładunku. Zaopatrz się w pakiet, zawierający 6 strzał Accustrike. Są one kompatybilne z dowolnym N-STRIKE Accustrike.

NERF wyrzutnia Modulus Shadow ICS 6
165 zł

Raty 10x0 %

Pozostań w ukryciu lub stań w blasku światła dzięki wyrzutni Nerf Modulus Ghost Ops Shadow ICS-6. Rozświetl się, naciskając element aktywacyjny.

NERF Laser Ops Pro Alphapoint
99 zł

Raty 10x0 %

Przygotuj się do akcji z blasterem Alphapoint! Nerf Laser Ops oferuje graczom wszystko, czego potrzebują, aby podjąć działanie i cieszyć się laserową walką na nowym poziomie. Pistolet jest wyposażony w efekty świetlne i dźwiękowe, wskaźnik życia i amunicję oraz przycisk szybkiego ładowania. Atutem jest możliwość podłączenia smartfona.

TM Toys Laser X - Pistolet na podczerwień, Zestaw podwójny
220 zł

Raty 10x0 %

Laser X – Pistolet na podczerwień, Zestaw podwójny marki TM Toys to zabawka, dzięki której poczujesz się jak na prawdziwej laserowej arenie! Pistolety mają zasięg do 60 metrów, a specjalne kamizelki zliczają celne strzały. Nadają się do zabawy w pomieszczeniach i na zewnątrz.

NERF MEGA Pistolet z magazynkiem
99 zł 93 zł

Raty 10x0 %

MEGA Pistolet z magazynkiem cieszący się popularnością marki Nerf. Zestaw zawiera 6 strzałek jako amunicja, która przynosi wiele frajdy z zabawy. Spust i automatyczne ładowanie zapewniają nie przerwaną zabawę. Idealny pomysł na prezent.

NERF Laser Ops Pro DeltaBurst
199 zł

Raty 10x0 %

Przygotuj się do akcji z DeltaBurst! Nerf Laser Ops oferuje graczom wszystko, czego potrzebują, aby podjąć działanie i cieszyć się laserową walką na nowym poziomie. Produkt jest wyposażony w efekty świetlne i dźwiękowe, wskaźnik życia i amunicję oraz przycisk szybkiego ładowania. Atutem jest możliwość podłączenia smartfona.

NERF wyrzutnia Star Wars Microshots - Han Solo
42 zł

Raty 10x0 %

Włącz się do walki o przyszłość galaktyki z wyrzutniami od Nerf Star Wars. Rozpocznij przygodę z wyrzutnią, która nie pozwoli na popoudniową nudę.

NERF wyrzutnia Star Wars Microshots - Rey
42 zł

Raty 10x0 %

Włącz się do walki o przyszłość galaktyki z wyrzutniami od Nerf Star Wars. Rozpocznij przygodę z wyrzutnią, która nie pozwoli na popoudniową nudę.

NERF Zabawka Accustrike Quadrant
51 zł

Raty 10x0 %

Bądź niepokonany i przebiegły wraz z bronią Nerf Accustrike Qadrant, dzięki jej praktycznym, kompaktowym wymiarom. Model Nerf Quadrant Blaster ma obrotowy magazynek, a dzięki wielkości świetnie nadaje się do tajnych misji.

NERF MODULUS Shadow ops
189 zł 164 zł

Raty 10x0 %

Miotacz Evvent Ops Evader Nerf Modulus! Ten automatyczny miotacz ma półprzezroczystą pokrywę, która świeci się po naciśnięciu spustu. Możliwość utrzymywania blastera w trybie niewidzialności.

NERF pistolet ZOMBIE Strike Flipfury z 2 bębnami
120 zł 105 zł

Raty 10x0 %

Pistolet ZOMBIE Strike Flipfury firmy Nerf zagwarantuje posiadaczowi dominację podczas walki. Dwa bębny, które mogą pomieścić aż 12 sztuk amunicji, pozwalają na niemalże nieprzerwany ogień. Przeciwnicy będą bez szans.

NERF Laser Ops Pro Alphapoint, zestaw podwójny
198 zł 174 zł

Raty 10x0 %

Przygotuj się do ataku z pomocą dwóch miotaczy laserowych Nerf Laser Ops Alphapoint. Nerf Laser Ops oferuje graczom wszystko, czego potrzebują, aby podjąć działanie i cieszyć się laserową walką na nowym poziomie. Każdy Blaster jest wyposażony w efekty świetlne i dźwiękowe, wskaźnik życia i amunicję oraz przycisk szybkiego ładowania. Możliwość podłączenia smartfona.

NERF Pistolet Elite z laserowym celownikiem
57 zł 53 zł

Raty 10x0 %

NERF N-Strike Elite Firestrike to supermocny karabin, który posiada wbudowany celownik laserowy. Laser po aktywowani może skupiać wiązkę celu odległym aż o 4,5 m. Dodatkowo karabin ma zasięg strzału do 22 m. Ponadto specjalna szyna mocująca pozwala na montaż dodatkowych akcesoriów.

NERF ELITE JOLT kieszonkowy blaster
27 zł

Raty 10x0 %

ELITE JOLT kieszonkowy blaster marki Nerf Elite Jolt to pistolet kieszonkowy z serii N-Strike Elite. Pistolet charakteryzuje daleki zasięg, dodatkowo niewielki rozmiar sprawia, że z powodzeniem może zmieścić się w kieszeni.

NERF pistolet na wodę Super Soaker Barracuda
75 zł 69 zł

Raty 10x0 %

Zaskocz swojego przeciwnika bitwą wodną z dwuręcznym miotaczem z dwoma strumieniami wody. Nerf Super Soaker Barracuda mieści do 1 litra wody. Napełnij miarkę wodą i zacznij pompować. Zaimponujesz przeciwnikowi podwójnym strumieniem wody.

NERF MEGA najmniejszy pistolet Big Shock
50 zł

Raty 10x0 %

Pistolet MEGA Big Shock firmy Nerf to najmniejsza rozmiarowo broń z całej serii. Pomimo tego nie odstaje za bardzo z wielkością amunicji. Do pistoletu dołączono dwie mega rakiety, które pozwolą zaskoczyć nie jednego przeciwnika.

NERF wyrzutnia Mega Megalodon
177 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ta nowa wyrzutnia Nerf Mega ma obrotowy magazynek na 20 pocisków Nerf Mega. Naciągnij uchwyt i strzelaj! Pakiet zawiera 20 strzałek Nerf Mega, które piszczą podczas lotu. Ciesz się dobrą zabawą z tym pistoletem Nerf.

NERF pistolet Fortnite TS
185 zł 172 zł

Raty 10x0 %

Sprowadź swoje bitwy Fortnite do poziomu rzeczywistości dzięki temu pistoletowi NERF Mega, który pozwala strzelać z ręcznym przeładowaniem! Zainspirowany pistoletem używanym w popularnej grze wideo Fortnite, NERF Fortnite TS odwzorowuje wygląd i kolory z gry. Ma wewnętrzny magazynek na 4 strzałki i miejsce na ich zapas.

NERF pistolet czerwonego Rangera Power Rangers
115 zł 103 zł

Raty 10x0 %

Transformacja! Wyobraź sobie walkę ze złoczyńcą, niczym czerwony Ranger z pistoletem zainspirowanym jego siłą geparda! Pistolet geparda Power Rangers jest zawsze gotowy do akcji. W zestawie znajdują się 3 strzałki Nerf.

NERF wyrzutnia Fortnite HC E
57 zł

Raty 10x0 %

Ta wyrzutnia Nerf jest inspirowana grą Fortnite. Przeżyj bitwy Fortnite w prawdziwym życiu z tą mega-wyrzutnią na jedną strzałkę. Wyrzutnia jest ładowana od przodu jedną strzałką Nerf Mega. W opakowaniu znajdują się 3 strzałki Nerf Mega.

NERF Elite Mega strzałki 10 szt.
32 zł

Raty 10x0 %

Elite Mega strzałki 10 szt. to zestaw dodatkowych lotek, z którymi zabawa wyrzutnią będzie trwać jeszcze dłużej. Strzałki pasują do większości miotaczy N-Strike.

TM Toys Laser-X Pistolet na podczerwień - zestaw dla jednego gracza
117 zł 114 zł

Raty 10x0 %

Laser X – Pistolet na podczerwień marki TM Toys to zabawka, dzięki której poczujesz się jak na prawdziwej laserowej arenie! Pistolet ma zasięg do 60 metrów, a specjalna kamizelka zlicza celne strzały. Doskonale nadają się do zabawy zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach.

Addo Pistolet na wodę Hurricane Warrior
44 zł

Raty 10x0 %

Ten pistolet na wodę wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest idealny do używania na świeżym powietrzu w upalne dni. Przygotuj się na zabawę z zasięgiem do 10 metrówszybkim ładowaniem.

Addo Pistolet na wodę Tornado Trooper
42 zł

Raty 10x0 %

Ten pistolet na wodę wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest idealny do używania na świeżym powietrzu w upalne dni. Przygotuj się na zabawę z zasięgiem do 7 metrówszybkim ładowaniem.

NERF broń Microshots Fortnite TS
40 zł 37 zł

Raty 10x0 %

Przeżyj emocje, energię i styl Nerf i dowiedz się, dlaczego tak jest: Nerf albo nic. Broń Nerf w licencji Fortnite zapewnia najwyższą wydajność w bitwach Nerf. Seria Nerf MicroShots łączy zbieranie i zabawę z w mini wersji Twojego ulubionego Nerf!

NERF wyrzutnia Mega Bulldog
83 zł 74 zł

Raty 10x0 %

Wyrzutnia Nerf Mega Buldog jest częścią serii AccuStrike ze strzałkami zaprojektowanymi dla większej precyzji. Załaduj 3 strzały, pociągnij za uchwyt i opuść spust.

NERF wyrzutnia Zombie Strike Quadrot
48 zł 47 zł

Raty 10x0 %

Wystrzel cztery strzały z miotacza Nerf Zombie Strike i pozostań w ruchu dzięki kompaktowej wyrzutni, która wyposażona w taktyczny uchwyt pozwoli na jeszcze lepiej operować bronią.

NERF Accustrike lotki 24 szt
36 zł 35 zł

Raty 10x0 %

Accustrike lotki 24 szt to zestaw dodatkowych lotek, z którymi zabawa wyrzutnią będzie trawać jeszcze dłużej i będzie bardziej emocjonująca! Strzałki są kompatybilne z pistoletami Nerf Elite.

NERF broń Microshots Fortnite AR-L
40 zł 36 zł

Raty 10x0 %

Przeżyj emocje, energię i styl Nerf i dowiedz się, dlaczego tak jest: Nerf albo nic. Broń Nerf w licencji Fortnite zapewnia najwyższą wydajność w bitwach Nerf. Seria Nerf MicroShots łączy zbieranie i zabawę z w mini wersji Twojego ulubionego Nerf!

NERF broń Microshots Fortnite RL
40 zł 37 zł

Raty 10x0 %

Przeżyj emocje, energię i styl Nerf i dowiedz się, dlaczego tak jest: Nerf albo nic. Broń Nerf w licencji Fortnite zapewnia najwyższą wydajność w bitwach Nerf. Seria Nerf MicroShots łączy zbieranie i zabawę z w mini wersji Twojego ulubionego Nerf!

NERF pistolet ELITE Microshots Hammershot
36 zł 33 zł

Raty 10x0 %

Poczuj dreszczyk emocji, energię oraz styl marki Nerf, a to dlatego, że: Nerf albo nic. Pistolet Nerf od marki Hasbro to doskonały wybór na bitwy Nerf. Seria Nerf MicroShots łączy kolekcjonowanie oraz zabawę mini wersjami ulubionych pistoletów Nerf!

NERF wyrzutnia ELITE Microshots Strongarm
33 zł 32 zł

Raty 10x0 %

Seria Microshots™ to kompaktowy pistolet, dzięki któremu nuda odejdzie w kąt. Ten model jest mały i poręczny, przez co pozwala oddawać szybkie, pojedyncze strzały.

NERF wyrzutnia ELITE Microshots Firestrike
33 zł

Raty 10x0 %

Seria Microshots™ to kompaktowy pistolet, dzięki któremu nuda odejdzie w kąt. Ten model jest mały i poręczny, przez co pozwala oddawać szybkie, pojedyncze strzały.

Addo wodny pistolet Jet Stream
19 zł 10 zł

Raty 10x0 %

Kolorowy pistolet na wodę Addo Jet Stream wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i idealnie sprawdzi się do zabawy na świeżym powietrzu. Zabawka charakteryzuje się łatwością obsługi i zasięgiem strzału sięgającym aż 6 metrów.

NERF broń Microshots Fortnite LLAMA
47 zł 41 zł

Raty 10x0 %

Przeżyj emocje, energię i styl Nerf i dowiedz się, dlaczego tak jest: Nerf albo nic. Broń Nerf w licencji Fortnite zapewnia najwyższą wydajność w bitwach Nerf. Seria Nerf MicroShots łączy zbieranie i zabawę z w mini wersji Twojego ulubionego Nerf!

Lamps gra Bitwa Wodna
86 zł

Raty 10x0 %

Gra Bitwa Wodna obejmuje dwie kamizelki wyposażone w tarcze i dwa plastikowe pistolety wodne. Stocz bitwę za pomocą tych magicznych kamizelek. Kiedy przeciwnik trafi w cel, kamizelka zmienia kolor na czerwony.