NERF pistolet na wodę Fortnite Snobby Shotty
80 zł

Raty 10x0 %

Pistolet na wodę Fortnite TS-R jest inspirowany pistoletem z cieszącej się popularnością gry Fortnite Battle Royale, odwzorowane są tu jego kolory i wygląd. Ciesz się zabawą na świeżym powietrzu z tym pistoletem i nie bój się zmoczyć. Pistolet Nerf Super Soaker ma pojemność aż 1 litra.

NERF pistolet na wodę SuperSoaker Fortnite HC E
47 zł

Raty 10x0 %

Pistolet na wodę Fortnite HC E jest inspirowany pistoletem z cieszącej się popularnością gry Fortnite, odwzorowane są tu jego kolory i wygląd. Ciesz się zabawą na świeżym powietrzu z tym pistoletem i nie bój się zmoczyć. Pistolet Nerf Super Soaker ma pojemność 0,2 litra.

NERF wyrzutnia Super Soaker Piraeus
30 zł

Raty 10x0 %

Zaskocz swojego rywala bitwą wodną za pomocą kompaktowego i lekkiego Nerf Super Soaker Piraeus. Zabawka pozwala strzelać jedną ręką. Nie ma potrzeby pompowania, wystarczy napełnić wodą i nacisnąć spust.

NERF pistolet na wodę Super Soaker Barracuda
75 zł

Raty 10x0 %

Zaskocz swojego przeciwnika bitwą wodną z dwuręcznym miotaczem z dwoma strumieniami wody. Nerf Super Soaker Barracuda mieści do 1 litra wody. Napełnij miarkę wodą i zacznij pompować. Zaimponujesz przeciwnikowi podwójnym strumieniem wody.

Addo Pistolet na wodę Hurricane Warrior
41 zł

Raty 10x0 %

Ten pistolet na wodę wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest idealny do używania na świeżym powietrzu w upalne dni. Przygotuj się na zabawę z zasięgiem do 10 metrówszybkim ładowaniem.

pistolet na wodę BuzzBee Aqua Wheel
50 zł

Raty 10x0 %

Dziecięcy pistolet na wodę z kołem obrotowym pomaga uwolnić jak najwięcej wody. Pistolet od marki BuzzBee Aqua Wheel zawsze przyniesie Ci pierwszorzędne doświadczenie z każdej bitwy wodnej. Ciesz się letnią pogodą, dzięki bitwie wodnej z przyjaciółmi w parku, w ogrodzie lub na plaży. Technologia amunicji wodnej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

pistolet na wodę BuzzBee Shark
85 zł

Raty 10x0 %

Niezawodny i, dzięki swojemu wykonaniu, lekki, przenośny pistolet BuzzBee pozwoli Ci dosięgnąć każdego. Rozrywka może zacząć się w dowolnym miejscu. Rekin jest świetną bronią w parku, na plaży i w ogrodzie. Technologia amunicji wodnej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

pistolet na wodę BuzzBee Steady Stream X
75 zł

Raty 10x0 %

Niezawodny, szybki i lekki, dzięki obróbce plastycznej, pistolet na wodę BuzzBee Steady Stream X zawsze zapewni Ci pierwszorzędne wrażenia z każdej bitwy. Ciesz się letnią pogodą, dzięki bitwie wodnej z przyjaciółmi w parku, w ogrodzie lub na plaży. Technologia amunicji wodnej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

pistolet na wodę BuzzBee Viper
67 zł

Raty 10x0 %

Niezawodny i, dzięki swojemu wykonaniu, lekki, przenośny pistolet BuzzBee Viper pozwoli Ci dosięgnąć każdego. Ciesz się letnią pogodą, dzięki bitwie wodnej z przyjaciółmi w parku, w ogrodzie lub na plaży. Technologia amunicji wodnej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

Addo Pistolet na wodę Tornado Trooper
41,79 zł

Raty 10x0 %

Ten pistolet na wodę wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest idealny do używania na świeżym powietrzu w upalne dni. Przygotuj się na zabawę z zasięgiem do 7 metrówszybkim ładowaniem.

Addo wodny pistolet Jet Stream
19 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kolorowy pistolet na wodę Addo Jet Stream wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i idealnie sprawdzi się do zabawy na świeżym powietrzu. Zabawka charakteryzuje się łatwością obsługi i zasięgiem strzału sięgającym aż 6 metrów.

Dohany pistolet na wodę
48,85 zł 31 zł

Raty 10x0 %

Kolorowy pistolet na wodę z to świetna zabawka. Pistolet na wodę zawiera 2 zapasowe zbiorniki, aby utrzymać w nich więcej wody i umożliwić dzieciom dłuższą zabawę. Zabawka jest bardzo popularna głównie na basenach, sprawdza się także na przydomowym podwórku lub w ogrodzie.

pistolet na wodę BuzzBee Double Drench
84 zł

Raty 10x0 %

Niezawodna broń taktyczna z dużym zbiornikiem na wodę i regulowanym strumieniem BuzzBee Double Drench Water Gun zawsze zapewni Ci pierwszorzędne doświadczenia z każdej bitwy wodnej. Ciesz się letnią pogodą, dzięki bitwie wodnej z przyjaciółmi w parku, w ogrodzie lub na plaży. Technologia amunicji wodnej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

pistolet na wodę BuzzBee Drench Force
84 zł

Raty 10x0 %

Niezawodny i, dzięki swojemu wykonaniu, lekki pistolet BuzzBee Drench Force pozwoli Ci dosięgnąć każdego. Ciesz się letnią pogodą, dzięki bitwie wodnej z przyjaciółmi w parku, w ogrodzie lub na plaży. Technologia amunicji wodnej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

pistolet na wodę BuzzBee Outlaw
67 zł

Raty 10x0 %

Niezawodny i, dzięki swojemu wykonaniu, lekki pistolet BuzzBee Outlaw pozwoli Ci dosięgnąć każdego. Ciesz się letnią pogodą, dzięki bitwie wodnej z przyjaciółmi w parku, w ogrodzie lub na plaży. Technologia amunicji wodnej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.