NERF pistolet na wodę Super Soaker Barracuda
75 zł

Zaskocz swojego przeciwnika bitwą wodną z dwuręcznym miotaczem z dwoma strumieniami wody. Nerf Super Soaker Barracuda mieści do 1 litra wody. Napełnij miarkę wodą i zacznij pompować. Zaimponujesz przeciwnikowi podwójnym strumieniem wody.


NERF pistolet na wodę Super Soaker Floodinator
95 zł

90 zł

Pistolet na wodę Nerf Super Soaker doskonale sprawdzi się dla chłopca – od 7 roku życia. Został wykonany z wytrzymałego i całkowicie bezpiecznego tworzywa sztucznego.


NERF pistolet na wodę Super Soaker Soakzooka
75 zł

Pistolet na wodę Nerf Super Soaker doskonale sprawdzi się dla chłopca – od 7 roku życia. Został wykonany z wytrzymałego i całkowicie bezpiecznego tworzywa sztucznego.


NERF wyrzutnia Super Soaker Piraeus
33 zł

Zaskocz swojego rywala bitwą wodną za pomocą kompaktowego i lekkiego Nerf Super Soaker Piraeus. Zabawka pozwala strzelać jedną ręką. Nie ma potrzeby pompowania, wystarczy napełnić wodą i nacisnąć spust.


Paradiso karabinek na wodę
53 zł
52 zł

Karabinek ze zbiornikiem na wodę marki Paradiso idealnie nadaje się na gorące letnie dni. Pistolet działa na mechanizm pompujący. Dziecko ma na plecach zbiornik na wodę, z którego pompuje wodę do karabinu.


SIMBA pistolet na wodę Stormer
40 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pistolet na wodę Stromer marki Simba z funkcją pompowania to doskonały prezent, który świetnie nadaje się na lato. Umożliwi organizowanie bitew wodnych jak nigdy dotąd. Dzięki zbiornikowi zapasowemu woda nigdy się nie skończy. W dwóch wersjach kolorystycznych. Zalecany dla dzieci od 3. roku życia.


pistolet na wodę BuzzBee Aqua Wheel
50 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięcy pistolet na wodę z kołem obrotowym pomaga uwolnić jak najwięcej wody. Pistolet od marki BuzzBee Aqua Wheel zawsze przyniesie Ci pierwszorzędne doświadczenie z każdej bitwy wodnej. Ciesz się letnią pogodą, dzięki bitwie wodnej z przyjaciółmi w parku, w ogrodzie lub na plaży. Technologia amunicji wodnej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i dobrą zabawę.


pistolet na wodę BuzzBee Double Drench
84 zł

Niezawodna broń taktyczna z dużym zbiornikiem na wodę i regulowanym strumieniem BuzzBee Double Drench Water Gun zawsze zapewni Ci pierwszorzędne doświadczenia z każdej bitwy wodnej. Ciesz się letnią pogodą, dzięki bitwie wodnej z przyjaciółmi w parku, w ogrodzie lub na plaży. Technologia amunicji wodnej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i dobrą zabawę.


pistolet na wodę BuzzBee Drench Force
84 zł

Niezawodny i, dzięki swojemu wykonaniu, lekki pistolet BuzzBee Drench Force pozwoli Ci dosięgnąć każdego. Ciesz się letnią pogodą, dzięki bitwie wodnej z przyjaciółmi w parku, w ogrodzie lub na plaży. Technologia amunicji wodnej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.


pistolet na wodę BuzzBee Outlaw
67 zł

Niezawodny i, dzięki swojemu wykonaniu, lekki pistolet BuzzBee Outlaw pozwoli Ci dosięgnąć każdego. Ciesz się letnią pogodą, dzięki bitwie wodnej z przyjaciółmi w parku, w ogrodzie lub na plaży. Technologia amunicji wodnej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.


pistolet na wodę BuzzBee Shark
85 zł

Nowość

Niezawodny i, dzięki swojemu wykonaniu, lekki, przenośny pistolet BuzzBee pozwoli Ci dosięgnąć każdego. Rozrywka może zacząć się w dowolnym miejscu. Rekin jest świetną bronią w parku, na plaży i w ogrodzie. Technologia amunicji wodnej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.


pistolet na wodę BuzzBee Steady Stream X
75 zł

Niezawodny, szybki i lekki, dzięki obróbce plastycznej, pistolet na wodę BuzzBee Steady Stream X zawsze zapewni Ci pierwszorzędne wrażenia z każdej bitwy. Ciesz się letnią pogodą, dzięki bitwie wodnej z przyjaciółmi w parku, w ogrodzie lub na plaży. Technologia amunicji wodnej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i dobrą zabawę.


pistolet na wodę BuzzBee Viper
67 zł

Niezawodny i, dzięki swojemu wykonaniu, lekki, przenośny pistolet BuzzBee Viper pozwoli Ci dosięgnąć każdego. Ciesz się letnią pogodą, dzięki bitwie wodnej z przyjaciółmi w parku, w ogrodzie lub na plaży. Technologia amunicji wodnej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.


Addo Pistolet na wodę Hurricane Warrior
41 zł

Ten pistolet na wodę wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest idealny do używania na świeżym powietrzu w upalne dni. Przygotuj się na zabawę z zasięgiem do 10 metrówszybkim ładowaniem.


Dohany pistolet na wodę
48,85 zł

31 zł

Kolorowy pistolet na wodę z to świetna zabawka. Pistolet na wodę zawiera 2 zapasowe zbiorniki, aby utrzymać w nich więcej wody i umożliwić dzieciom dłuższą zabawę. Zabawka jest bardzo popularna głównie na basenach, sprawdza się także na przydomowym podwórku lub w ogrodzie.


Addo wodny pistolet Jet Stream
19 zł

Kolorowy pistolet na wodę Addo Jet Stream wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i idealnie sprawdzi się do zabawy na świeżym powietrzu. Zabawka charakteryzuje się łatwością obsługi i zasięgiem strzału sięgającym aż 6 metrów.