ShelterLogic tunel foliowy 3,7x6,1 m - 41 mm - 70592EU

Marka: ShelterLogic Nr katalogowy: 100003794008

Sprzedaż partnerska

ShelterLogic tunel foliowy 3,7x6,1 m - 41 mm - 70592EU

Tunel foliowy, sz. 370 x dł. 610 x w. 250 cm, stalowa konstrukcja , średnica rury 41 mm, wielkość 22,57 m2. Pełny opis

2747

3 663 zł Z VAT + KGO
2 747 zł
-25%

Nr katalogowy: 100003794008

Pełny opis

Opis produktu

Producent – SHELTERLOGIC CORP., USA

Jakościowa cieplarnia namiotowa / tunel foliowy. Idealny do rozmnażania nasion lub przedłużenie sezonu hodowli w ogrodzie. Jest to produkt najwyższej jakości amerykańskiej firmy ShelterLogic, która jest jednym z renomowanych producentów zadaszeń namiotowych na rynkach światowych.

Tunel foliowy ma dwie ważne zalety:

  1. Sztywna konstrukcja z rur stalowych o średnicy 41 mm, powleczonych proszkowym lakierem najwyższej jakości, który jest odporny na korozję. Konsktrukcja jest swoją wytrzymałością  nieporównywalna do konwencjonalnych, niezwykle tanich produktów azjatyckich, które ogarniają rynek Czeski.
  2. Specjalna trzy warstwowa tkanina przezroczysta / PE folia (gramatura 155 g/m2) wynika wybitną transmitancją optymalnej ilości UV promieniowania, potrzebnego do uprawy warzyw. Struktura folii równomiernie rozprasza widmo promieniowania słonecznego do całej powierzchni cieplarni. A także funkcjonuje jako dobra bariera termiczna w celu ochrony roślin przed zimnem rano a w południe również zapobiega przegrzaniu. Połączenia folii są nieprzemakalne. Płachta jest sztywno zamontowana przez silne grzechotki (Ratchet Tite™). Wstep jest zamykany przez zamek błyskawiczny. Otwory na przedniej i tylnej ścianie zapewniają komfortową wentylację. Rolowane ściany boczne umożliwiają dodatkową wentylację (EasyFlow™). Pakiet zawiera śruby kotwiące do prawidłowego przymocowania.

Połączenia folii są nieprzemakalne. Wstep jest zamykany przez zamek błyskawiczny. Łatwa instalacja. Zintegrowane półki po lewej i prawej stronie cieplarni. Otwory na przedniej i tylnej ścianie zapewniają komfortową wentylację. Pakiet zawiera śruby kotwiące do prawidłowego przymocowania. Budowanie cieplarni trwa około 3 godziny, późniejsze przenoszenie konstrukcji jest proste w dwóch osobach.

Krótki opis:

  • zewnętrzne wymiary szer. 370 x dł. 610 x wys. 250 cm
  • otwór wstępny szer. 101,6 x wys. 210 cm
  • polietylenowa płachta
  • wysokość ściany 210 cm
  • uwaga wyjaśniająca: szerokość – przednia strona, długość – ściana boczna

Wytrymałość płachty ShelterLogic:
Płachta jest wykonana z trzech warstw tkaniny polietylenowej, o gramaturze 155 g/m2. Oczywistością jest częściowa obustronna ochrona UV, która chroni folię przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Jakościowa tkanina zmniejsza ryzyko uszkodzenia, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, jest stabilna termicznie. Wytrzymałość tkaniny Lifetime Shelterlogic jest w Europie Środkowej zwykle około 4–5 lat, ale może być znacznie dłuższa, ale i krótsza. Zawsze dużo zależy od czynników zewnętrznych w miejscu instalacji, takich jak natężenie promieniowania słonecznego (w miejscach bardzo nasłonecznionych, wytrzymałość jest nieco krótsza niż w obszarach o małej lub średniej ilości promieniowania słonecznego), lokalne warunki pogodowe (przede wszystkim prędkość wiatru), poziom zanieczyszczenia powietrza (spaliny z samochodów, spalarni, oddziaływanie budynków rolniczych i przemysłowych, ilość pyłu w powietrzu, ogólny poziom kwasowości opadów w okolicy, itp). Wszystkie te negatywne wpływy zewnętrzne mogą wytrzymałość płachty polietylenowej znacznie zmniejszyć. Dane o wytrzymałości zachowują ważność wyłącznie pod warunkiem, że płachta jest przymocowana do konstrukcji zgodnie z instrukcją montażu.

Dostarczamy jako zestaw.

Wymiary i waga opakowania:
- opakowanie 1 –
191,5 × 59,9 × 13,5 cm
- opakowanie 2 - 148,1 × 40,4 × 13,5 cm
- opakowanie 3 – 108 × 43,5 × 12,5 cm
- waga 120 kg


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Kategoria Tunele foliowe
Długość 6.1m
Szerokość 3.7m
Wysokość 2.5m
Zajmowana powierzchnia po wybu 22.57m2
Producent SHELTERLOGIC USA