Plecaki dziecięce sportowe

Szukasz produktów z kategorii plecaki dziecięce? W MALL.pl możesz porównać je według parametrów, od najtańszych lub od najlepiej ocenianych przez innych użytkowników.

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Produkty z kategorii plecaki dziecięce możemy dostarczyć wprost pod Twoje drzwi lub do jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie pomoże Ci rozwiązać każdy problem.
  • Za zakupy zapłacić możesz szybką płatnością online, przelewem tradycyjnym lub gotówką przy odbiorze.
  • Jeśli zamówione towary nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

W MALL.pl znajdziesz ponad 150 tysięcy produktów.

23 produktów
OSPREY plecak Pogo 24L II racing red
4x

OSPREY plecak Pogo 24L II

213 zł

Mali podróżnicy nie muszą już zazdrościć dorosłym – miejski plecak ma swoją zmniejszoną wersję – 24-litrowy model Osprey Pogo 24 II z przegródkami, takimi jak kieszeń na tablet, kieszeń na dokumenty, wyściełana kieszeń na okulary lub elektronikę,organizer, karabińczyk na klucze lub gwizdek.

Dostarcza MALL
Boll Plecak Trapper 18L Dutch Blue
21x

Boll Plecak Trapper 18L

192 zł

Wielofunkcyjny plecak Boll Trapper nadaje się na wycieczki, zajęcia sportowe, do szkoły i przedszkola, a optymalnie dobrana pojemność i jego klasyfikacja zapewniają wystarczającą ilość miejsca na wszystko, co potrzebne. Odpowiedni od wzrostu 120 cm.

Dostarcza MALL
-21%
Boll Plecak Scout 24-30L Truered
1x

Boll Plecak Scout 24-30L Truered

300 zł
235 zł
Wyprzedaż

Plecak z funkcjonalnym designem Boll Scout 24–30 Truered przeznaczony jest na codzienne wycieczki i wędrówki dla dzieci i młodzieży. Wykorzystuje identyczne elementy i detale, stosowane w plecakach wspinaczkowych i trekkingowych.

Dostarcza MALL
-18%
Boll Sioux 15L Dutch Blue
9x

Boll Sioux 15L Dutch Blue

217 zł
177 zł
Wyprzedaż

Boll Sioux 15 Dutch Blue to wielofunkcyjny plecaczek dziecięcy odpowiedni na całodzienne wycieczki, aktywności sportowe i codzienne użytkowanie. Optymalna pojemność i jego podział gwarantuje dostateczną ilość miejsca na wszystko, co potrzebne.

Dostarcza MALL
-15%
Boll plecak szkolny SchoolMate 18L Artwork zielony 6-12
13x

Boll plecak szkolny SchoolMate 18L Artwork

349 zł
295 zł
Wyprzedaż

Wysokiej jakości plecak szkolny Boll SchoolMate 18 Artwork został projektowany z najwyższą uwagą na potrzeby kręgosłupa dziecka. Wyposażony w pełni regulowany system oparcia pleców, który można zwiększyć wraz z wiekiem dziecka, zapewni komfort i wygodę podczas noszenia. Dodatkowo wiele elementów odblaskowych zapewni widoczność ucznia w trudnych warunkach widoczności.

Dostarcza MALL
-21%
Boll SchoolMate 18 Dutch Blue
1x

Boll SchoolMate 18 Dutch Blue

343 zł
269 zł
Wyprzedaż

Boll SchoolMate 18 Dutch Blue to dziecięcy plecak, który jest doskonale wyposażony pod każdym względem. System SP gwarantuje optymalne rozłożenie wagi i gwarantuje zdrowe noszenie.

Dostarcza MALL
Boll Koala 10L Crocus
14x

Boll Koala 10L Crocus

146 zł

Boll Koala 10 to dziecięcy plecak odpowiedni do szkoły i na wycieczki. Pojemność i uporządkowanie kieszeni zapewniają dostateczną ilość miejsca na wszystko, co ma być pod ręką.

Dostarcza MALL
Boll Koala 10L Lime
4x

Boll Koala 10L Lime

146 zł

Koala 10 Lime to dziecięcy plecak odpowiedni do szkoły i na wycieczki. Pojemność i uporządkowanie kieszeni zapewniają dostateczną ilość miejsca na wszystko, co ma być pod ręką.

Dostarcza MALL
Boll Roo 12L Cedar
55x

Boll Roo 12L crocus

152 zł

Plecaczek Boll Roo jest odpowiedni nie tylko do przedszkola, szkoły i na trening sportowy, ale również do wycieczek na łono natury. Anatomicznie profilowane szelki i plecy opatrzone w poduszki na plecach gwarantują zdrowe noszenie przez dziecko od wzrostu 105 cm.

Dostarcza MALL
-18%
Boll Sioux 15L Lime
21x

Boll Sioux 15L Lime

218 zł
177 zł
Wyprzedaż

Boll Sioux 15 Lime to wielofunkcyjny plecaczek dziecięcy odpowiedni na całodzienne wycieczki, aktywności sportowe i codzienne użytkowanie. Optymalna pojemność i podział zapewnia dostateczną ilość miejsca na wszystko, co potrzebne.

Dostarcza MALL
Boll Bunny 6L lime
95x

Boll Bunny 6L

119 zł

Sprawdzony plecak Boll Bunny z anatomicznie profilowanymi szelkami i systemem poduszek na plecach dla małych podróżników. Pojemność i układ kieszeni zapewniają dużo miejsca na wszystko, co potrzebne do wzięcia, od wzrostu 85 cm.

Dostarcza MALL
Boll Falcon 20L Truered
30x

Boll Falcon 20L Cedar

230 zł
227 zł

Wielofunkcyjny plecak Boll Falcon odpowiedni na całodniowe wycieczki, aktywności sportowe, do szkoły i przedszkola. Optymalna pojemność i podział zapewnia dostateczną ilość miejsca na wszystko, co potrzebne. Odpowiedni dla dzieci od wysokości wzrostu 125 cm.

Dostarcza MALL