Nikidom Naszywki Roller Ogień

Marka: Nikidom Nr katalogowy: 1240276
Nikidom Naszywki Roller Ogień

Nikidom Naszywki Roller Ogień

Zestaw 3 odpinanych naszywek na torby szkolne Nike Roller i Nylon Roller XL. Naszywki są wkładane do otworów w plastikowej przedniej pokrywie Rolera. Spraw, aby Twój Roller był wyjątkowym elementem! Wyróżniaj się na tle innych, dzięki wymiennym znaczkom. Pełny opis

19

19 zł z VAT

Pełny opis

Opis produktu

  • Zaprojektujesz swój plecak z tymi odznakami.
  • Nie lubisz swoich odznak?
  • Kup nowe lub wymień się z przyjaciółmi!

Uwaga: Zalecamy, aby nie umieszczać plakietek w zewnętrznych otworach bocznych, ponieważ osłona jest zaokrąglona w tych miejscach i nie zawiera tam oznaczeń.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie dla chłopców
Przeznaczony dla 1 etap
Zestawy nie
Pas napiersiowy nie
Diody LED nie
Anatomiczny plecak nie
Elementy odblaskowe nie
Przeznaczenie Szkoła

Produkty alternatywne

Nikidom zestaw naklejek Roller Wheel Stickers Cuore
19 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Duży zestaw naklejek Roller Wheel Stickers Cuore na kółka toreb szkolnych Nikid Roller i Nylon Roller XL. Naklejki przyklejają się do plastikowej pokrywy koła. Spraw, aby Twój Roller był wyjątkowy! Odróżnij się od innych za pomocą tych naklejek na kołach.


Nikidom zestaw naklejek Roller Wheel Stickers Circles
19 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Duży zestaw naklejek Roller Wheel Stickers Circles na kółka toreb szkolnych Nikid Roller i Nylon Roller XL. Naklejki przyklejają się do plastikowej pokrywy koła. Spraw, aby Twój Roller był wyjątkowy! Odróżnij się od innych za pomocą tych naklejek na kołach.


Nikidom zestaw naklejek Roller Wheel Stickers Hypnotic
19 zł

Duży zestaw naklejek Roller Wheel Stickers Hypnotic na kółka toreb szkolnych Nikid Roller i Nylon Roller XL. Naklejki przyklejają się do plastikowej pokrywy koła. Spraw, aby Twój Roller był wyjątkowy! Odróżnij się od innych za pomocą tych naklejek na kołach.


Nikidom zestaw naklejek Roller Wheel Stickers Arrows
19 zł

Zestaw naklejek Roller Wheel Stickers Cuore na kółka toreb szkolnych Nikid Roller i Nylon Roller XL. Naklejki przyklejają się do plastikowej pokrywy koła. Spraw, aby Twój Roller był wyjątkowy! Odróżnij się od innych za pomocą tych naklejek na kołach.