Target Teczka szkolna, In Bloom - odblaskowe, różowe

Marka: Target Nr katalogowy: 100022200535

Sprzedaż partnerska

Target Teczka szkolna, In Bloom - odblaskowe, różowe

W Bloom – odblaskowa szkolna teczka autor: Cel , różowy. 
Pełny opis

370.55

600,48 zł Z VAT
370,55 zł
-38%

Nr katalogowy: 100022200535

Pełny opis

Opis produktu

Precyzyjnie wykonana bardzo lekka teczka szkolna marki Target z klapką , którą można automatycznie zamknąć na magnesie . Otwieranie jest łatwe, używając przedniego oka, po prostu pociągnij w dół. Wewnętrzna przestrzeń jest podzielona przez jedną dużą kieszeń , która zawiera plastikowe pomarańczowe płytki na notebooki o wymiarach: 31 × 24 × 5 cm i jedną małą kieszeń na małe przedmioty, które można zamknąć na zamek błyskawiczny. Praktyczna przednia kieszeń na przekąskę i dwie kieszenie boczne na małe przedmioty, które można również zamknąć na zamek błyskawiczny.
Wzmocniony
, wyściełany tył z wewnętrznym plastikowym wzmocnieniem dla trwałego kształtu plecaka. Dolna część pleców jest chroniona przez system Flexi-ball , który ma obrotowe wzmocnienie zginające w okolicy lędźwiowej, które dostosowuje się do ruchu ciała. Ergonomicznie ukształtowane, łatwo regulowane pasy naramienne dla maksymalnego komfortu dzięki oczkom z regulacją wysokości dla wygodnego chwytania palców podczas noszenia teczki. Pas brzuszny i piersiowy. Dolna część jest wyposażona w solidne kołki wykonane z utwardzonego tworzywa sztucznego. U góry praktyczne ucho do zawieszenia.
Ze wszystkich stron wyróżniają się elementy odblaskowe bezpieczeństwa. Teczka zawiera płaszcz przeciwdeszczowy w odblaskowym kolorze.
Wymiary : wysokość 40 cm, szerokość 30 cm, głębokość 20 cm.
Waga teczka 1 560 g.
Skład materiału: 100% poliester.
Wymiary całego zapakowanego produktu: szerokość: 334mm, wysokość: 430mm, Długość: 281mm
Waga całego produktu: 1.57 Kg


Parametry

Parametry produktu %1% %2%