Ceresit Stop wilgoci 300 g
33 zł

Pochłaniacz wilgoci Stop Wilgoci marki Ceresit pomoże pozbyć się z pomieszczenia nadmiernej wilgociprzykrych zapachów. Wkład PowerTab z ultraktywnymi kryształkami soli pozwoli stworzyć komfortową atmosferę w domu.


Ceresit Tabletki wymienne Stop Wilgoci 300 g 2w1
24 zł
23 zł

Tabletki wymienne Stop Wilgoci PowerTab do pochłaniaczy wilgoci marki Ceresit ułatwią szybsze pozbycie się wilgoci i grzyba z małych pomieszczeń. W opakowaniu 2 sztuki tabletek po 300 g.


Orion wkład do pochłaniacza wilgoci 832336 TABLETKA
13 zł

Wkład do pochłaniacza wilgoci Tabletka od marki Orion pasuje nie tylko do pochłaniacza 832356, ale także do innych, dostępnych na rynku modeli. Gdy powietrze przez niego przepływa, tabletka stopniowo maleje. Używaj go w łazience, garażu, domku i wszędzie tam, gdzie występują problemy z dużą wilgotnością.


Orion wkład do pochłaniacza wilgoci 832336 TABLETKA, cytrynowy
15 zł

Wkład do pochłaniacza wilgoci Tabletka o zapachu cytrynowym od marki Orion pasuje nie tylko do pochłaniacza 832336, ale także do innych, dostępnych na rynku modeli. Gdy powietrze przez niego przepływa, tabletka stopniowo maleje. Używaj go w łazience, garażu, domku i wszędzie tam, gdzie występują problemy z dużą wilgotnością.


Orion wkład do pochłaniacza wilgoci 832336 TABLETKA, lawendowy
15 zł

Wkład do pochłaniacza wilgoci Tabletka o zapachu lawendowym od marki Orion pasuje nie tylko do pochłaniacza 832336, ale także do innych, dostępnych na rynku modeli. Gdy powietrze przez niego przepływa, tabletka stopniowo maleje. Używaj go w łazience, garażu, domku i wszędzie tam, gdzie występują problemy z dużą wilgotnością.


Orion wkład do pochłaniacza wilgoci 832336
12 zł

Granulat marki Orion skutecznie pochłania wilgoć z powietrza, która jest następnie „zamykana” w plastikowym pojemniku pochłaniającym. Twój pokój zostanie pozbawiony nadmiaru wilgoci.


Orion wkład do pochłaniacza wilgoci 832356 TABLETKA, 300 g
12 zł

Wkład do pochłaniacza wilgoci Tabletka 300 g od marki Orion pasuje nie tylko do pochłaniacza 832356, ale także do innych dostępnych na rynku modeli. Gdy powietrze przez niego przepływa, tabletka stopniowo maleje. Używaj go w łazience, garażu, domku i wszędzie tam, gdzie występują problemy z dużą wilgotnością.


Ceresit Stop wilgoci AERO tabletki 2 x 450g
49 zł

34 zł

Tabletki do pochłaniacza wilgoci Ceresit AERO z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którzy narzekają na ciągłą wilgoć w samochodach czy w domu. Łatwe zastosowanie sprawia, że walka z zaparowanymi szybami staje się mniej uciążliwa, a problem ten można całkowicie wyeliminować.