Woody most - czerwony łuk

Marka: Woody Nr katalogowy: 1278876

Woody most - czerwony łuk

Czerwony most dla pociągu kolejowego, zgodny z projektem czeskiego projektanta. Zawiera on pojedynczy łuk, szyny do wyjazdu i zjazd oraz prosty tor górny, którego stabilność jest zabezpieczona przez sworznie znajdujące się w jego dolnej części. Pełny opis

42

42 zł z VAT

W magazynie MALL

Towar jest dostępny i znajduje się w naszym magazynie.

Planowana data dostawy :20.02.2019
Odbiór osobisty w punkcie MALL.PL we Wrocławiu :19.02.2019

Termin doręczenia przesyłki kurierskiej może się różnić o 1 dzień roboczy od planowanej daty dostawy.
Płatność przelewem może opóźnić wysyłkę towaru o maksymalnie 2 dni robocze. Księgowanie przelewów międzybankowych rozliczane jest do dwóch dni roboczych, w tym przypadku wysyłamy towar najpóźniej następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Pełny opis

Opis produktu

Charakterystyka:

  • Most jest kompatybilny ze większością kolejek.
  • Długość mostu: 20 cm.
  • Wysokość: 10,5 cm.
  • Odpowiednie dla dzieci od 3 roku życia.

WOODY kładzie duży nacisk, poza wysoką jakością i bezpieczeństwem, także na rozwój dziecka w różnych okresach wzrostu, zarówno motoryczny, jak i pedagogiczny i psychologiczny.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rekomendowany wiek od 3 lat
Materiał drewno
Elektryczna lokomotywa nie
Oznaczenie unisex

Produkty alternatywne

Brio Tory do rozbudowy 2 el. 33332
29 zł

Tory do rozbudowy marki Brio to element pozwalający na rozbudowanie Twoich dotychczasowych torów kolejowych. Używamy ich gdy chcemy zbudować most. Wykonane są z drewna bukowego.


Bigjigs Rail zestaw zwrotnic rozwidlających, 2 sztuki
29 zł

Zwrotnice rozwidlające z serii Bigjigs Rail umożliwią rozwinięcie każdego torowiska. Jeśli mały konstruktor ma nadzieję na rozszerzenie swojego imperium kolejarskiego to zwrotnice pozwolą na to by pociągi mogły wybierać, w którą trasę się wybrać.


Bigjigs Rail Most
31 zł

Jadąc samochodem lub pociągiem często zdarza się, że musisz pokonoać szeroką rzekę dlatego Most marki Bigjigs Rail będzie niezastąpionym elementem Twojego toru. Zbuduj impnująca trasę wraz z drewnianymi elementami marki Bigjigs Rail i baw się bez końca, tworząc coraz ciekawsze drogi dla samochodzików lub pociągów!


Bigjigs Rail wagon z traktorem + 2 tory
35 zł

Wagon z traktorem z serii Bigjigs Rail to doskonałe rozwinięcie swojego imperium kolejarskiego. Dodatkowe 2 torowiska, które znajdują się w zestawie pozwolą na nie tylko rozszerzenie kolekcji maszyn, ale również długości torów.