Drewniane pociągi, lokomotywy

W MALL.pl oferujemy ponad 150 tysięcy produktów, w tym te z kategorii drewniane pociągi, lokomotywy. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii drewniane pociągi, lokomotywy bez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii drewniane pociągi, lokomotywy lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

7 produktów
-44%
Hape lokomotywa parowa z wagonami
7x

Hape lokomotywa parowa z wagonami

115 zł
64 zł

Lokomotywa parowa z wagonami marki Hape pozwoli wszystkim dotrzeć do pracy i szkoły na czas. Poruszając się po torach zapewni wesoły i oraz skuteczny sposób na dotarcie do biura na czas. Zalecana dla dzieci od 3. roku życia.

Dostarcza MALL
-46%
Hape pociąg towarowy z wagonami
3x

Hape pociąg towarowy z wagonami

119 zł
64 zł

Pociąg towarowy z wagonami marki Hape pozwoli transportować różne towary na duże odległości! W wagonach pociągowych są załadowane bloki rudy, które można podnosić za pomocą żurawi magnetycznych Hape, które nie są częścią zestawu. Zalecany dla dzieci od 3. roku życia.

Dostarcza MALL
Hape lokomotywa z ładunkiem

Hape lokomotywa z ładunkiem

60 zł

Lokomotywa z ładunkiem marki Hape stanowi źródło doskonałej zabawy dla każdego malucha. Podczas poruszania się po torze, zębate ładunki obracają się, zapewniając dynamiczną rozrywkę. Ładunek znajdujący się na wagonie można usuwać podczas zabawy. Zalecany dla dzieci od 3. roku życia.

Dostarcza MALL
Hape lokomotywa z wagonami
3x

Hape lokomotywa z wagonami

100 zł
Darmowa dostawa

Lokomotywa z wagonami marki Hape w niebieskim kolorze jest zasilania baterami i może samodzielnie jechać po torze, zapewniając doskonałe źródło rozrywki każdemu maluchowi. W zestawie znajdują się dwa wagony: jeden z ruchomym ładunkiem, który porusza się wraz z pociągiem oraz drugi z obracającymi się pompami. Lokomotywa może poruszać się do przodu i do tyłu. Zalecana dla dzieci od 3. roku życia.

Dostarcza MALL
Hape parowa lokomtywa towarowa z wagonami
1x

Hape parowa lokomtywa towarowa z wagonami

64 zł

Parowa lokomotywa towarowa z wagonami marki Hape pochodzi z klasycznej linii lokomotyw parowych. W zestawie znajduje się czarna lokomotywa oraz dwa jaskrawoczerwone wagony towarowe. Zawartość wagonów można podnosić za pomocą magnesu. Zalecana dla dzieci od 3. roku życia.

Dostarcza MALL
Hape wagon maszynowy ze śmigłem
7x

Hape wagon maszynowy ze śmigłem

100 zł
Darmowa dostawa

Wagon maszynowy ze śmigłem marki Hape łączy ze sobą elementy dwóch pojazdów: samolotu i pociągu, dzięki czemu zapewnia nowe wrażenia z zabawy. Zasilany jest dwoma bateriami AAA, które nie są zawarte w opakowaniu i posiada w pełni funkcjonalne śmigło. Przygotuj się na dużo zabawy! Zalecany dla dzieci od 3. roku życia.

Dostarcza MALL
Hape Pociąg na baterie
17x

Hape Pociąg na baterie

59 zł

Ten niewielki pociąg porusza się do przodu i do tyłu i zapala się podczas jazdy! Wystarczy naciśnięcie przycisku, aby zmienić jego kierunek. Napęd jest zasilany przez baterie 2AAA (nie są zawarte w zestawie).

Dostarcza MALL