Max Factor Matny pudr Creme Puff 21 g
24 zł

Doskonale delikatny kompaktowy puder Creme Puff umożliwia podwójne zastosowanie:  albo jako makijaż kryjący po zastosowaniu wilgotną gąbką lub jako proszek po zastosowaniu suchą gąbką. Creme Puff nadaje się do drobnych poprawek w ciągu dnia i nie powinno go zabraknąć w żadnej damskiej torebce.

Clinique Jedwabisty makijaż Superbalanced Make-up 30 ml
111 zł

Jedwabisty Make-up, który nawilża skórę i nie wysusza jej. Tworzy naturalny wygląd. Daje skórze niezbędne nawilżenie. Pochłania nadmiar sebum. Po nałożeniu długo utzrymuje się na skórze, dodając jej lśniącego wyglądu.   Doskonale przystosowuje się do cery oraz ujednolica jej odcień.

Vichy Naturalna (Minéral Blend) 30 ml
96 zł

Lekki, ale bogaty w nawilżający makijaż dla naturalnego pokrycia niedoskonałości skóry. Po nałożeniu po prostu wyciera skórę i pozostawia ją „oddychającą” przez cały dzień do 16 godzin. Dzień po dniu skóra wydaje się zdrowsza, a objawy zmęczenia są zminimalizowane.

Clinique Puder prasowany Almost Powder SPF 15 (Powder Make-Up) 10 g
126 zł

Maksymalnie naturalny makijaż, wzbogacony minerałami doskonale łączy ze skórą a dzięki swojej konsystencji nawet nie będziesz o nim wiedzieć! Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, w tym wrazliwej. Hipoalergiczny (minimalizuje reakcje alergiczne).