Clinique Compact proszek podwójnym działaniu Superpowder (Double Face Powder) 10 g (cień 04 Matte Honey (M-P)

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002387199

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 14.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Clinique Compact proszek podwójnym działaniu Superpowder (Double Face Powder) 10 g (cień 04 Matte Honey (M-P)

Compact proszek ma podwójny efekt – ze względu na wysoki stopień ochrony, mogą być używane oddzielnie jako make-up lub standardowe w postaci proszku do utrwalenia makijażu. Pozostawia matową skórę przez długi czas. Nie zatyka porów (nie zatyka porów). Alergii testowane, 100% substancji zapachowych. Pełny opis

99

99 zł z VAT 113 zł, oszczędzasz 14 zł (12 %)
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Compact proszek ma podwójny efekt – ze względu na wysoki stopień ochrony, mogą być używane oddzielnie jako make-up lub standardowe w postaci proszku do utrwalenia makijażu. Pozostawia matową skórę przez długi czas. Nie zatyka porów (nie zatyka porów). Alergii testowane, 100% substancji zapachowych. Przeznaczony dla skóry suchej i mieszanej skóry, w tym liter. Hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne).

Jak korzystać:

Nałożyć za pomocą dołączonego aplikatora.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 04 Matte Honey (M-P)