Avéne Krem matujący do makijażu Couvrance SPF 30 (Compact Foundation Mat Effect) Cream (Compact Foundation

Marka: Avéne Nr katalogowy: 100002746210

Sprzedaż partnerska

Avéne Krem matujący do makijażu Couvrance SPF 30 (Compact Foundation Mat Effect) Cream (Compact Foundation

Kosmetyczny krem ​​Avene Couvrance SPF 30 doskonale pokrywa wszelkie niedoskonałości skóry. Jego nietłusta konsystencja z niepokojącym działaniem jest szczególnie odpowiednia dla skóry normalnej i mieszanej. Pełny opis

101

101 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kosmetyczny krem ​​Avene Couvrance SPF 30 doskonale pokrywa wszelkie niedoskonałości skóry. Jego nietłusta konsystencja z niepokojącym działaniem jest szczególnie odpowiednia dla skóry normalnej i mieszanej. Jest wodoodporny, odporny na ścieranie i pot, długotrwały i może być stosowany do pokrywania niedoskonałości nawet na ciele.

Funkcje:

  • doskonała zdolność,
  • efekt dojrzewania,
  • wysoka ochrona UV,
  • tłusta tekstura,
  • wodoodporny,
  • długotrwały,
  • odporny na pot i ścieranie.
Jak korzystać:

Nakładaj na skórę za pomocą pędzla lub gąbki.

Uwaga:

Tylko do użytku na zewnątrz, przechowywać w ciemnym, suchym miejscu w temperaturze do 25 ° C, poza zasięgiem dzieci. Nie używać po upływie daty ważności, unikać kontaktu z oczami.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 10 Porcelain